Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Сільський голова провела виїзний прийом громадян у селі цибулеве

Новина
07.07.2023

Сьогодні, 7 липня, з метою сприяння жителям у вирішенні питань за місцем їх проживання, Дмитрівський сільський голова Наталія Стиркуль провела виїзний прийом громадян у селі Цибулеве. Мешканці села  просили допомоги у вирішенні питань збереження поштового відділення, відкриття аптечного пункту, встановлення меж земельних ділянок між сусідами,  ремонту доріг, працевлаштування, покращення торгівельного обслуговування, зокрема перспектив відкриття магазину мережі "Файно-маркет", приведення території  біля трансформаторної підстанції в належний санітарний стан та ін..

Сільський голова та начальники відділів сільської ради, присутні на особистому прийомі, надали відповідні роз'яснення громадянам щодо вирішення питань, що їх турбують, в межах чинного законодавства.

За результатами особистого прийому сільським головою надано рекомендації та доручення структурним підрозділам сільської ради.

Новини на цю ж тему

Жителі села Цибулеве зібрались для обговорення важливих питань

28 липня, в залі засідань адміністративного приміщення старостату, відбулася чергова робоча зустріч Дмитрівського сільського голови Наталії Стиркуль з жителями села Цибулеве
Новина
28.07.2023

Чергова робоча поїздка у село Цибулеве

15 листопада 2022 року відбулася чергова робоча поїздка Дмитрівського сільського голови Наталії Стиркуль, секретаря сільської ради Людмили Камінської та окремих керівників відділів сільської ради на територію села Цибулеве.
Новина
15.11.2022

Відбулася робоча зустріч сільського голови

09 листопада 2022 року відбулася робоча поїздка Дмитрівського сільського голови Наталії Стиркуль та окремих керівників відділів сільської ради на територію села Цибулеве.
Новина
09.11.2022

Свято осені в Цибулівському ЗДО "Пролісок " Дмитрівської сільської ради

У Цибулівському ЗДО "Пролісок" відбулося свято осені мета якого: навчити вихованців бачити розмаїття осінньої природи, розкрити красу осінньої природи за допомогою поетичного слова, музики, пісень, художньої творчості дітей, викликати естетичні переживання, захоплення красою природи...
Новина
07.10.2022

МОЄ СЕЛО - ЦЕ МАТИ І РОДИНА

У селі Цибулевому День Незалежності поєдналося з Днем народження села, свято відбулося в центральному парку, де були розташовані виставки учасників свята, розважальні локації, організовані креативні фотозони в українському стилі та діяли атракціони для дітей, звучала музика та відбулася святкова лот
Фоторепортаж
26.08.2021

Відбулася чергова робоча зустріч Дмитрівського сільського голови із жителями села Цибулеве

29 червня 2021 року Дмитрівський сільський голова Наталія Стиркуль провела робочі зустрічі із жителями вулиць Шкільна, Молодіжна, Центральна, Залізнична та 1-го Травня села Цибулеве, на яких в цілому були присутні близько 115 жителів.
Новина
01.07.2021

Відбулася зустріч Дмитрівського сільського голови із жителями села Цибулеве

За ініціативи Дмитрівського сільського голови Наталії Стиркуль, 9 червня 2021 року в селі Цибулеве Дмитрівської сільської ради відбулася робоча зустріч Дмитрівського сільського голови з жителями села..
Новина
11.06.2021

Місця для проведення агітації

МІСЦЯ для обладнання стендів, дошок оголошень для розміщення друкованих та інших агітаційних матеріалів на період проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року
Оголошення
25.09.2020

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ (Оновлено 09.10.2020)

Дмитрівська сільська територіальна виборча комісія надає відомості про виборчі дільниці та повідомляє про перелік документів для реєстрації кандидатів.
Оголошення
09.09.2020

Кіновечір в Цибулево

28 вересня, вечір. Погода тепла, але вечір обіцяє бути прохолодним. То й добре, що перенесли кіновечір у приміщення. Будівля Цибулівської сільської ради (яка вже тепер у складі Дмитрівської ОТГ) вже розкрила двері і чекає на глядачів. Глядачів першого кінопоказу у Цибулевому!!!
Фоторепортаж
04.10.2019

Золота молодь Дмитрівської ОТГ

27 липня 2019 року на території села Макариха відбулося змагання Клубу Веселих та Кмітливих «Золота молодь», де дві команди «Цибулівський квартал» та «ОБА-НА»
Новина
05.08.2019
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше