Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Жителі села Цибулеве зібрались для обговорення важливих питань

Новина
28.07.2023

28 липня, в залі засідань адміністративного приміщення старостату, відбулася чергова робоча зустріч Дмитрівського сільського голови Наталії Стиркуль з жителями села Цибулеве, яка хоч і не була багатолюдною, але на неї прийшли ті, кому дійсно небайдужа доля села. У зібранні взяли участь секретар сільської ради Людмила Камінська, депутати сільської ради Володимир Єльник, Руслан Костенко, староста села Цибулеве Олена Студенко, керівники відділів, підприємств, установ сільської ради та поліцейські офіцери громади.

За традицією, на початку зібрання присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять земляків, які полягли в боротьбі з російськими окупантами, захищаючи цілісність і суверенітет держави Україна, починаючи з 2014 року.

Сільський голова Наталія Стиркуль коротко зупинилася на тих завданнях, які були першочерговими для сільської ради та її виконкому. Наталія Євстафіївна коротко проаналізувала виконання плану соціально-економічного розвитку громади у поточному році та зазначила, що, незважаючи на воєнний стан, території, де не відбуваються бойові дії, повинні розвиватися. Тому, по мірі фінансових можливостей, на території села Цибулеве продовжаться роботи з реалізації проекту "Громадський вулик", ремонту доріг, реконструкції вуличного освітлення, благоустрою села та ін.

Далі сільський голова надала слово начальникам відділів, які коротко інформували про роботу, роз'яснювали чинні нормативно-правові акти та відповідали на запитання, які хвилювали мешканців села. Традиційно, найбільше присутніх хвилювали земельні питання та питання житлово-комунального господарства і благоустрою.

Зустріч пройшла у формі конструктивного діалогу. За її результатами сільським головою надано відповідні доручення керівникам відділів.

Новини на цю ж тему

Обробіток полів

ТДВ «Цибулівське ХПП » в період з 14 по 17 червня 2024 року буде проводити обробіток полів соняшника фунгіцидом Пріаксор та інсектицидом «Каніор ».
Оголошення
13.06.2024

Лісова казка

У Цибулівському закладі дошкільної освіти "Пролісок " Дмитрівської сільської ради вчора відбулось свято осені "Лісова казка". 
Новина
07.11.2023

Осінній ярмарок

Ярмарок - це завжди свято краси та креативності. Вчора, 5 жовтня 2023 року, в Цибулівській філії Дмитрівського ліцею імені Т.Г. Шевченка Дмитрівської сільської ради відбувся осінній ярмарок.
Новина
06.10.2023

Сільський голова провела виїзний прийом громадян у селі цибулеве

Сьогодні, 7 липня, з метою сприяння жителям у вирішенні питань за місцем їх проживання, Дмитрівський сільський голова Наталія Стиркуль провела виїзний прийом громадян у селі Цибулеве.
Новина
07.07.2023

Чергова робоча поїздка у село Цибулеве

15 листопада 2022 року відбулася чергова робоча поїздка Дмитрівського сільського голови Наталії Стиркуль, секретаря сільської ради Людмили Камінської та окремих керівників відділів сільської ради на територію села Цибулеве.
Новина
15.11.2022

Відбулася робоча зустріч сільського голови

09 листопада 2022 року відбулася робоча поїздка Дмитрівського сільського голови Наталії Стиркуль та окремих керівників відділів сільської ради на територію села Цибулеве.
Новина
09.11.2022

Свято осені в Цибулівському ЗДО "Пролісок " Дмитрівської сільської ради

У Цибулівському ЗДО "Пролісок" відбулося свято осені мета якого: навчити вихованців бачити розмаїття осінньої природи, розкрити красу осінньої природи за допомогою поетичного слова, музики, пісень, художньої творчості дітей, викликати естетичні переживання, захоплення красою природи...
Новина
07.10.2022

МОЄ СЕЛО - ЦЕ МАТИ І РОДИНА

У селі Цибулевому День Незалежності поєдналося з Днем народження села, свято відбулося в центральному парку, де були розташовані виставки учасників свята, розважальні локації, організовані креативні фотозони в українському стилі та діяли атракціони для дітей, звучала музика та відбулася святкова лот
Фоторепортаж
26.08.2021

Відбулася чергова робоча зустріч Дмитрівського сільського голови із жителями села Цибулеве

29 червня 2021 року Дмитрівський сільський голова Наталія Стиркуль провела робочі зустрічі із жителями вулиць Шкільна, Молодіжна, Центральна, Залізнична та 1-го Травня села Цибулеве, на яких в цілому були присутні близько 115 жителів.
Новина
01.07.2021

Відбулася зустріч Дмитрівського сільського голови із жителями села Цибулеве

За ініціативи Дмитрівського сільського голови Наталії Стиркуль, 9 червня 2021 року в селі Цибулеве Дмитрівської сільської ради відбулася робоча зустріч Дмитрівського сільського голови з жителями села..
Новина
11.06.2021

Кіновечір в Цибулево

28 вересня, вечір. Погода тепла, але вечір обіцяє бути прохолодним. То й добре, що перенесли кіновечір у приміщення. Будівля Цибулівської сільської ради (яка вже тепер у складі Дмитрівської ОТГ) вже розкрила двері і чекає на глядачів. Глядачів першого кінопоказу у Цибулевому!!!
Фоторепортаж
04.10.2019

Золота молодь Дмитрівської ОТГ

27 липня 2019 року на території села Макариха відбулося змагання Клубу Веселих та Кмітливих «Золота молодь», де дві команди «Цибулівський квартал» та «ОБА-НА»
Новина
05.08.2019
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше