Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Відбулася зустріч Дмитрівського сільського голови із жителями села Цибулеве

Новина
11.06.2021

За ініціативи Дмитрівського сільського голови Наталії Стиркуль, 9 червня 2021 року в селі Цибулеве Дмитрівської сільської ради відбулася робоча зустріч Дмитрівського сільського голови Наталії Стиркуль, секретаря сільської ради Людмили Камінської, старости села Цибулеве Олени Студенко та начальників відділів сільської ради з жителями села, у якій взяли участь близько шестидесяти небайдужих членів громади.

На початку зборів Наталія Стиркуль коротко розповіла про бюджет громади, доходи та видатки, а також ознайомила присутніх із питаннями соціального розвитку території та наголосила, що ті органи місцевої влади, які прагнуть поліпшити добробут своїх громад, сьогодні чітко розуміють, що задля досягнення успіху їх зусилля повинні бути більш продуманими, стратегічними, планованими, амбітними та інноваційними.

Далі відбувся конструктивний діалог з мешканцями громади. Основні питання, які піднімали жителі під час зустрічі – це стан доріг, надання медичної допомоги, забезпечення пільгового перевезення, ремонту сільського Будинку культури, обробітку земельних ділянок препаратами по боротьбі із шкідниками сільськогосподарських культур в межах населеного пункту, виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, встановлення меж земельних ділянок, питання Центрального ставка , який на даний час не перебуває в оренді та інші. Дмитрівським сільським головою та начальниками відділів сільської ради було надано жителям села відповідні роз'яснення в межах компетенції.

Зокрема, Наталія Стиркуль довела до відома учасників зустрічі інформацію про те, що на даний час виготовляється проектна документація на переобладнання Будинку культури с. Цибулеве в спортивний комплекс; сільською радою затверджено Програму "Турбота", метою якої є надання громадянам, які проживають на території Дмитрівської сільської територіальної громади, належних їм пільг з послуг зв'язку та інших пільг, передбачених чинним законодавством України, та здійснення компенсаційних виплат перевізникам за пільгові перевезення окремих категорій громадян залізничним та автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування.

Начальником відділу земельних відносин апарату сільської ради Ольгою Дорощук надано роз’яснення щодо порядку надання в оренду водних об'єктів, правил обробітку земельних ділянок в межах населеного пункту препаратами по боротьбі із шкідниками сільськогосподарських культур, встановлення меж земельних ділянок, що перебувають у власності та ін..

Наприкінці зустрічі Наталія Стиркуль запевнила, що питання, які хвилюють громадян, будуть взяті на контроль та вирішуватимуться в робочому порядку, а також закликала до активної співпраці та наголосила, що результатів можна досягнути при умові , якщо співпраця буде підкріплена активністю самих громадян, їх ініціативністю та самостійністю.

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше