Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до об’єктів

Дошкільний навчальний заклад дитячий садок "Малятко" Дмитрівської сільської ради

photo

Опис

Дошкільний навчальний заклад «Малятко» був побудований та відкрив свої двері першим вихованцям в 1959 році. Розташований на території Дмитрівської сільської ради і є її комунальною власністю. У садочку функціонує одна різновікова група денного перебування загального розвитку. Налічує 24 вихованців.

Дитячий дошкільний заклад здійснює свою діяльність відповідно до:

- Конституції України;

- Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту» (зі змінами та доповненнями), «Про охорону дитинства», «Про охорону праці»;

- Положення про дошкільний навчальний заклад;

- Базового компоненту дошкільної освіти;

- Комплексної програми «Дитина в дошкільні роки»;

- Річного плану роботи;

- Власного Статуту та інших нормативно-правових актів чинного законодавства.

Дошкільний навчальний заклад фінансується з бюджету Дмитрівської сільської ради. Всі приміщення забезпечені обладнанням, меблями і дидактичними посібниками відповідно до Типового переліку з урахуванням вікових особливостей дітей та потреб розвитку. З кожним роком зміцнюється матеріальна база закладу, оновлюється розвивально-ігрове середовище, модернізується обладнання, впроваджуються енергозбережувальні заходи і комп’ютерно- інформаційні технології.

Навчально-виховний процес

Начально-виховний процес складається з постійної особистої самоосвіти, забезпечення закладу періодичними виданнями, новинками перспективного педагогічного досвіду; планування і контролю роботи педагогічного персоналу, участі у всіх заходах методичної роботи, проведення аналізу і консультацій, мотивації педагогів на впровадження інноваційних педагогічних технологій в освітній процес.

В березні цього року на базі нашого садочку відбулося засідання творчої групи вихователів району. На якому своїм досвідом ділилася вихователь О.В. Лебідь. Відбувся перегляд заняття з розвитку мовлення з елементами казкотерапії та інформаційних –комунікаційних технологій. В садочку діє гурток екологічного спрямування «Джерельце» завданням його роботи є:

- виховувати самостійність, ініціативність, відповідальність;

- вміння працювати в групі;

- вміння користуватися природним матеріалом;

- ознайомлювати дітей з різними видами праці;

- бачити кінцевий результат своєї праці;

- аналіз результатів, висновки, презентація робіт.

Багатьох людей не може залишити байдужим територія нашого закладу, з ранньої весни і до пізньої осені ваблять очі дітей дерева і кущі, клумби. Це сприяє формуванню емоційно-значимої поведінки у дітей, розширенню екологічної культури.

Заходи щодо забезпечення ДНЗ кваліфікованими кадрами Найголовніше завдання адміністрації поєднати досвід старшого покоління педагогічних працівників і енергію та оптимізм молодих; забезпечити найскладніші ділянки роботи відповідальними працівниками з високим рівнем організаторських і дидактичних умінь.

В дошкільному закладі працює злагоджений колектив з 8 чоловік. З них 3 педагоги, які мають базову педагогічну освіту.

У 2018-2019 н.р. успішно пройшла атестацію вихователь Лебідь О. В. Проведено 4 засідання педагогічної ради, 3 виробничої наради.

За минулий період плинності кадрів не було, окрім відпусток за вагітністю та пологами та виходу на пенсію за віком.

Охорона здоров’я та безпека життєдіяльності

«Я не боюсь ще раз повторити: турбота про здоров’я – це найважливіша праця вихователя. Від життєрадісності, бадьорості дітей залежить їхнє духовне життя, світогляд, розумовий розвиток, міцність знань, віра в свої сили.» В.О. Сухомлинський.

Впродовж усіх років роботи закладу охорона життя і зміцнення здоров’я були і залишаються пріоритетним завданням всього колективу.

Організація охорони здоров’я базується перш за все на формуванні основ здорового способу життя, вихованні валеологічної свідомості. Впродовж дня кожна дитина включається в різні форми фізкультурно-оздоровчої роботи: гімнастику-пробудження, заняття з фізкультури, фізкультхвилинки, прогулянки на свіжому повітрі, рухливі ігри, пішоходні переходи, екскурсії, ігри спортивного характеру і інше.

Для працівників проводилися навчання, інструктажі, тижні охорони праці. Для дітей – тижні безпеки життєдіяльності, бесіди. Оформлені наочні стенди, пам’ятки та рекомендації щодо дій при виявленні підозрілих предметів.

Щодо соціального захисту працівників: скорочень не було, відповідно до протоколів атестації робочих місць виплати за роботу в шкідливих умовах праці і додаткові відпустки надавалися в повному обсязі, заробітна плата виплачується вчасно.

Організація харчування

Організація харчування в днз здійснюється відповідно до Інструкції з організації харчування дітей в дошкільних навчальних закладах, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерством охорони здоров’я України від 17.04.2006р. № 298/227, а також рішень Дмитрівської с/р та наказів управління освіти. Двотижневе меню затверджується та погоджується з санітарною службою на кожну пору року. Відповідно до меню оформляється замовлення постальникам продуктів, які забезпечують безперебійну доставку продовольчої сировини.

За дотриманням технології приготування страв відповідає кухар – Терновська Т.М. Всі продукти приймають з супрововоджувальними документами: сертифікатами відповідності та якості. Ведеться накопичувальна відомість фактичного виконання норм.

Заходи щодо зміцнення та модернізації матеріально-технічної бази

Зміцнення і модернізація матеріально-технічної бази відбувається постійно, систематично з урахуванням поточних потреб і перспективних завдань закладу. Виходячи з цього за минулий період були виконані такі роботи і придбані такі матеріали:

- поточний ремонт огорожі;

- монтаж системи відеоспостереження;

- комплект постільної білизни;

- встановлено жалюзі в кабінеті завідуючої;

- встановлено нові кухонні меблі;

- придбано подушки,килим, прасувальну дошку,зимові ковдри;

- візок, драбина;

- стелаж в пральну кімнату;

- гідроакумулятор;

- дитячі іграшки;

- телевізор, морозильну камеру, пральну машину, принтер, ноутбук;

- ростомір з електронними вагами;

- закуплено вугілля в к-сті 7т, дрова 10 скл. м;

- бензокосу;

- продукти харчування;

- дитяча пісочниця;

- проводилося навчання, а саме: кочегарів, по пожежній, електробезпеці;

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше