Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі

Новини

Дата публікації

Виберіть дату

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Карта укриттів

З метою організації захисту населення в сучасних умовах використовуються захисні споруди цивільного захисту (сховища, протирадіаційні укриття), а також найпростіші укриття.
Інформація
25.02.2022

Оновлення даних військовозобов`язаних

У суботу, 18 травня, набув чинності закон про мобілізацію. Військовозобов’язані повинні впродовж 60 днів оновити свої військово-облікові дані. Це можна зробити у ТЦК, ЦНАПах та через мобільний застосунок «Резерв+»
Інформація
22.05.2024

Про відключення світла

Знам’янський район електричних мереж повідомляє Вам про те, що в травні 2024 року будуть проводитись планові роботи з тимчасовим відключенням споживачів
Інформація
17.05.2024

Увага! Обробіток полів!

ТДВ «Цибулівське  ХПП» в період з 18 по 19 травня 2024 року буде проводити обробіток полів соняшника гербіцидом Флюренс та інсектицидом. Обробіток буде проводитись наземним транспортом при сприятливих погодних умовах.
Оголошення
16.05.2024

ЗВЕРНЕННЯ ДО КЕРІВНИКІВ ТА ПРАЦІВНИКІВ ТОРГІВЕЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

Забезпечимо гідне обслуговування українських воїнів-героїв, які боронять незалежність України та забезпечують спокій в тилу.
Інформація
15.05.2024

Інформаційний дайджест від головного управління ДПС у Кіровоградській області

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс (ЗІР) від ДПС – корисне джерело інформації з питань оподаткування. Комунікаційна податкова платформа – оперативне вирішення питань платників податків із податковою службою. Яким чином подається податкова декларація про майновий стан і доходи...
Інформація
13.05.2024

Привітання сільського голови з Днем матері.

Цей день – це ще один привід подякувати мамі за любов, турботу і підтримку і сказати їй про те, що вона – найрідніша та найдорожча людина. Ви – уособлення доброти, милосердя й шляхетності, піклуєтеся про наше найдорожче багатство – дітей, віддаєте їм світло, тепло і щедрість своєї душі.
Привітання голови
12.05.2024

Компенсація роботодавцям за облаштування робочого місця для людини з інвалідністю

Все про компенсацію за облаштування робочих місць осіб з інвалідністю за посиланнямhttps://www.dcz.gov.ua/employer/choiceprofit/placeinvalid
Інформація
10.05.2024

Про оприлюднення проєктів регуляторних актів рішень Дмитрівської сільської ради

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", 7 травня 2024 року на офіційній інтернет-сторінці Дмитрівської сільської ради (www.dmitrovka-otg.gov.ua ) оприлюднено для обговорення та отримання письмових зауважень..
Повідомлення
07.05.2024

Про охорону електричних мереж

Згідно з вимогами «Правил охорони електричних мереж», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 20222 року № 1455 та Закону України «Про землі енергетики та правовий режим спеціальних зон енергетичних об’єктів»
Оголошення
07.05.2024

Правила безпечної поведінки на воді

Виконавчий комітет Дмитрівської сільської ради попереджає про продовження заборони на масовий відпочинок на водних об’єктах в літній період 2024 року.
Оголошення
03.05.2024

Про оприлюднення проєктів регуляторних актів

Про оприлюднення проєктів регуляторних актів Дмитрівської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку, ставок орендної плати за земельні ділянки, розташовані на території Дмитрівської сільської територіальної громади з 2025 року»
Повідомлення
03.05.2024

УВАГА! КУПАТИСЬ ЗАБОРОНЕНО!

Виконавчий комітет Дмитрівської сільської ради попереджає про продовження заборони на масовий відпочинок на водних об’єктах в літній період 2024 року. Водні об’єкти, що знаходяться в межах території громади, не мають облаштованих пляжів та є непридатними для купання людей.
Інформація
03.05.2024

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Під головуванням Дмитрівського сільського голови Наталії Стиркуль відбулося чергове засідання виконавчого комітету сільської ради.
Новина
25.04.2024

про забезпечення збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного світу

Попереджаємо суб’єктів господарювання та громадян про дотримання вимог природоохоронного законодавства та вжиття відповідних заходів
Оголошення
23.04.2024

Державна служба зайнятості: видано 7 тисяч ваучерів на навчання

Здобути омріяну освіту або підвищити свій фаховий рівень безкоштовно українці можуть за допомогою ваучера на навчання.
Інформація
22.04.2024

Вже майже 300 роботодавців отримали компенсацію за облаштування робочих місць осіб з інвалідністю

Компенсація фактичних витрат за облаштування робочого місця (далі - компенсація) - відшкодування роботодавцю фактичних витрат за облаштування робочого місця працевлаштованої особи з інвалідністю у розмірі не вище граничного розміру компенсації.
Інформація
22.04.2024

Дмитрівська сільська рада звертає увагу

Сказ – це вірусне захворювання, яке вражає центральну нервову систему. Найчастіше, людина заражається від укусу хворої собаки, але сказ може переносити будь-який ссавець.
Інформація
22.04.2024

Підписано меморандум про співпрацю.

Сьогодні, 19 квітня 2024 року підписано меморандум про співпрацю і взаємодію між Дмитрівською сільською територіальною громадою та громадською організацією «Територія успіху» .
Інформація
19.04.2024

Посмертно нагородили орденом "За мужність" маму загиблого Героя.

Сьогодні у місті Кропивницький голова Кропивницької РВА Віталій Пастушенко вручив державні нагороди посмертно 19 родинам загиблих військових з Кропивницького району.
Пресреліз
16.04.2024

«ЗРОБЛЕНО В УКРАЇНІ»

Кампанія «Зроблено в Україні» покликана привернути увагу українців до українських виробників і спонукати більше купувати продукцію українського виробника, а також – відкривати власні підприємства, щоб посилювати економіку країни. Тобто «плюсувати своє» всіма способами, допомагаючи країні вистояти.
Інформація
15.04.2024

До уваги власників бджіл

На території села Цибулеве Кропивницького району Кіровоградської області ПСП "Обрій" з 12.04.2024 року розпочинає обробку посівів ріпаку препаратом Моспілан. Обробка посівів проводитиметься наземним транспортом при належних погодних умовах.
Оголошення
12.04.2024

Депутати прийняли важливі рішення

Сьогодні, під головуванням Дмитрівського сільського голови Наталії Стиркуль, відбулася чергова, 28 сесія Дмитрівської сільської ради, на якій було прийнято 100 рішень з важливих для громади питань.
Новина
11.04.2024

Члени постійних комісій сільської ради зібралися на чергове засідання

Сьогодні, 11 квітня, відбулося спільне засідання постійних комісій сільської ради.
Новина
11.04.2024

Шановні жителі громади!

Звертаємо Вашу увагу щодо влаштування несанкціонованих смітників – проблема, яка супроводжує не тільки нашу громаду, а й територію всієї країни.
Оголошення
11.04.2024

Стань на варті свого сердця

Куріння вживання використання тютюнових виробів, пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згорання, кальянів заборонено
Пам'ятка
10.04.2024

Весняна толока продовжується

У Дмитрівській громаді тривають роботи з весняного прибирання.
Пресреліз
05.04.2024

В Україні змінюється вартість оформлення закордонного паспорта

З 1 квітня 2024 року ДП «Поліграфічний комбінат «Україна» змінює вартість бланків паспорта громадянина України для виїзду за кордон.
Пресреліз
04.04.2024

До уваги громади!

02 квітня 2024 року було здійснено комісійний об'їзд території села Дмитрівка, щодо порушень громадянами правил благоустрою.
Пресреліз
02.04.2024

Триває громадське обговорення з приводу зміни назв вулиць та провулків

Оголошується проведення громадського обговорення «Про найменування та перейменування об’єктів топоніміки Дмитрівської сільської територіальної громади», а саме стосується вулиць Гагаріна та Пушкіна села Дмитрівка.
Оголошення
29.03.2024

Актуальні питання, розглянуті на засіданні виконавчого комітету сільської ради

Сьогодні, 28 березня, сільський голова Наталія Стиркуль провела чергове засідання виконавчого комітету сільської ради, на якому було розглянуто 16 питань
Новина
28.03.2024

ВЛАШТУЄМО ВЕЛИКЕ ПРИБИРАННЯ!

Запрошуємо всіх небайдужих та активних мешканців громади долучитися до ВЕСНЯНОЇ ТОЛОКИ!
Оголошення
28.03.2024

Початок трансформації освітньої сфери

На сьогодні в Україні відбувається активний процес системної трансформації освітньої сфери для забезпечення нової якості освіти на всіх рівнях: від дошкільної – до вищої та освіти дорослих.
Новина
25.03.2024

Безпека під час застосування пестицидів та проведення весняно-польових робіт

Безпека під час застосування пестицидів та проведення весняно-польових робіт
Інформація
25.03.2024

Інформаційний дайджест від головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області

Кліщовий бореліоз – небезпечна інфекція. Здорове харчування для дітей.
Інформація
25.03.2024

Заборона спалювання сухої рослинності

Щорічно, з приходом весни в містах та селах, на полях та сіножатях, на пагорбах та вздовж доріг рухаються вогняні «фронти», які знищують на своєму шляху все живе. Відтак пожежно-рятувальні підрозділи все частіше залучаються до ліквідації пожеж в екосистемах.
Інформація
12.03.2024

Привітання жінкам громади від сільського голови.

Дорогі наші жінки! Найкращі в світі дружини, мами, мудрі бабусі, подруги, сестри, доньки! У жіноче свято хочеться побажати мирного неба над головою, перемоги над ворогами, весняного сонця, позитивних емоцій, справжнього і реального щастя вам і вашим близьким.
Привітання голови
08.03.2024

Інформаційний дайджест від головного управління ДПС у Кіровоградській області

Як правильно звірити стан розрахунків? Роз’яснення з питань оподаткування спадщини та подарунків. Чи переноситься право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року на наступні податкові роки? Оподаткування нецільової благодійної допомоги та інше.
Інформація
06.03.2024

Виїзна нарада з питання розмежування території Дмитрівської та Знам’янської громад.

Сьогодні на території Дмитрівської сільської територіальної громади відбулася виїзна нарада з питання розмежування територій.
Інформація
05.03.2024

Перетвори свою лють на зброю!

Долучайся до бригади національної поліції "ЛЮТЬ"
Оголошення
29.02.2024

Виконком працює над виконанням власних та делегованих повноважень

Сьогодні відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дмитрівської сільської ради, яке провела сільський голова Наталія Стиркуль.
Інформація
29.02.2024

Засідання робочої групи з питання розвитку туризму у селі Цибулеве.

Вчора 27 лютого 2024 року в приміщенні Цибулівської сільської бібліотеки відбулося засідання робочої групи у форматі круглого столу з питання розвитку туризму у селі Цибулеве Дмитрівської сільської територіальної громади.
Пресреліз
28.02.2024

Які послуги людям з інвалідністю надає служба зайнятості?

Державна служба зайнятості постійно працює над розширенням та підвищенням якості послуг з метою створення безбар’єрного простору для всіх, хто звертається.
Інформація
27.02.2024

Інформаційні матеріали від головного управління ДПС у Кіровоградській області

Інформаційні матеріали від головного управління ДПС у Кіровоградській області
Інформація
26.02.2024

Встановлено інвалідність ‒ маєте право на пенсію

Підставою для призначення пенсії по інвалідності, на відміну від пенсій за віком, є чітко виражена непрацездатність громадянина. Пенсія по інвалідності призначається лише після перевірки та оцінки медичним органом стану здоров’я особи та індивідуальної працездатності.
Інформація
26.02.2024

Хвороба Ньюкасла – небезпечне захворювання птиці

Однією з найпоширеніших та найнебезпечніших хвороб птиці є хвороба Ньюкасла. Це захворювання набуло широкого поширення у багатьох європейських країнах та поширене на всіх континентах.
Інформація
23.02.2024

Інвентаризація водних об’єктів

Інвентаризація водних об’єктів (озера, ставки, водосховища, водойми) на території Дмитрівської сільської територіальної громади Кропивницького району Кіровоградської області станом на 01.01.2024
Інформація
22.02.2024

До уваги громади!

Офіційний коментар щодо ситуації з водним об'єктом по вулиці Молодіжна
Інформація
21.02.2024

Вимоги до використання пестицидів та агрохімікатів

Пестициди – токсичні речовини, їх сполуки або суміші речовин, призначені для знищення, регуляції та припинення розвитку шкідливих організмів, внаслідок діяльності яких вражаються рослини, тварини, люди і завдається шкода матеріальним цінностям, а також гризунів, бур’янів...
Інформація
21.02.2024

Відбір на посаду Поліцейський сектору реагування патрульної поліції у ГУНП в Кіровоградській області

Відбір на посаду Поліцейський сектору реагування патрульної поліції у ГУНП в Кіровоградській області
Оголошення
19.02.2024

Про онлайн-опитування

Міністерство економіки України у партнерстві з Міжнародною організацією з міграції проводить онлайн-опитування роботодавців щодо ринку праці в Україні та становища підприємств.
Оголошення
16.02.2024
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше