Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі

Новини

Дата публікації

Виберіть дату

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Карта укриттів

З метою організації захисту населення в сучасних умовах використовуються захисні споруди цивільного захисту (сховища, протирадіаційні укриття), а також найпростіші укриття.
Інформація
25.02.2022

Відбулася чергова сесія сільської ради

5 червня, під головуванням Дмитрівського сільського голови Наталії Стиркуль, відбулася чергова сесія Дмитрівської сільської ради, на якій було вирішено низку важливих для громади питань.
Новина
05.06.2023

Депутатські комісії провели спільне засідання

В процесі підготовки до пленарного засідання 22 сесії сільської ради відбулося спільне засідання постійних комісій сільської ради, на якому депутати детально розглянули 39 проектів рішень та рекомендували внести їх на розгляд сесії.
Новина
05.06.2023

День захисту дітей в Дмитрівській громаді.

Вже традиційно прихід літа асоціюється із святом всіх дітей. Це не просто веселе свято для самих діток, а й нагадування дорослим про необхідність захищати права дитини , щоб діти росли здоровими і щасливими, вчилися і займалися улюбленими справами.
Пресреліз
01.06.2023

Обробіток сільськогосподарських культур гербіцидами

ТДВ «Цибулівське ХПП» на території села Цибулеве в період з 01.06.2023 року по 05.06.2023 року буде проводити обробіток сільськогосподарських культур гербіцидами: Раундап- макс, Грінфорд, Канонір. Обробіток буде проводитись наземним при сприятливих погодних умовах
Оголошення
31.05.2023

Програма «єРобота» діє

Грантова програма єРобота — це дієва допомога від держави для відновлення, створення власної справи з нуля, реалізації амбітних проєктів, генерування нових робочих місць та здобуття потрібних на ринку праці спеціальностей.
Новина
31.05.2023

Привітання сільського голови зі святом Останнього дзвоника.

31 травня в школах Дмитрівської сільської територіальної громади пролунав останній дзвоник. Щиро вітаю всіх вас зі святом!
Привітання голови
31.05.2023

Лейкоз корів: чим небезпечний та що варто знати

Окрім здійснення всіх необхідних діагностично-профілактичних заходів, ветеринарні спеціалісти також проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з власниками великої рогатої худоби (ВРХ) щодо небезпечних хвороб тварин та необхідності проведення досліджень
Інформація
26.05.2023

28 травня Україна відзначає День поліцейського офіцера громади.

П’ять років тому було запущено проєкт «Поліцейський офіцер громади» (#5_років_ПОГ), який успішно реалізовано і в нашій громаді. Нині на території Дмитрівської сільської територіальної громади захищають спокій громадян Олександр Акімов та Максим Бургаз.
Новина
26.05.2023

Полтавський військовий коледж чекає на вас: обираємо професійне майбутнє, вступ не за горами

Полтавський військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут чекає відповідальних, патріотичних та сумлінних.
Оголошення
18.05.2023

Пишаємось своїми земляками.

На адресу Дмитрівської сільської ради надійшов лист-подяка родині військовослужбовця, який виконує бойові завдання в зоні проведення операції Об’єднаних сил у складі військової частини А2077 – старшого солдата КОСТІНА Руслана Анатолійовича з села Дмитрівка Дмитрівської територіальної громади.
Інформація
11.05.2023

Як відновити документи на право власності?

Через війну в багатьох людей знищено або ж пошкоджено документи на право власності.
Інформація
08.05.2023

Привітання Дмитрівського сільського голови з Днем пам'яті та примирення.

Щановні жителі Дмитрівської громади, від щирого серця вітаю з Днем пам'яті та примирення!
Привітання голови
08.05.2023

У Дмитрівській громаді відбулися заходи з нагоди Дня пам'яті та примирення.

8 травня 2023 року Україна разом з Європою та США відзначає День пам'яті та примирення, присвячений загиблим у Другій світовій війні. Пам'ять означає, що ми пам'ятаємо всіх військових і цивільних жертв цієї війни, а примирення - що країни Європи уклали мир після війни.
Пресреліз
08.05.2023

Сільська рада прийняла важливі рішення

Сьогодні, під головуванням Дмитрівського сільського голови Наталії Стиркуль, відбулася чергова, 21 сесія Дмитрівської сільської ради, на якій було прийнято 42 рішення з важливих для громади питань.
Новина
01.05.2023

Відбулося спільне засідання постійних комісій сільської ради

Сьогодні, 1 травня, в ході підготовки до чергової, двадцять першої сесії Дмитрівської сільської ради восьмого скликання, відбулося спільне засідання постійних комісій сільської ради, яке було доручено провести Геннадію Дебелому.
Новина
01.05.2023

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету сільської ради

Сьогодні відбулося чергове засідання виконавчого комітету сільської ради, яке пройшло під головуванням Дмитрівського сільського голови Наталії Стиркуль. У ході засідання було розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.
Новина
28.04.2023

Що таке ваучер і з якою метою він видається?

Ваучером є документ, що дає особі право на проходження одного з видів професійного навчання.
Інформація
27.04.2023

Вшанували пам'ять жертв трагедії на Чорнобильській АЕС

26 квітня – є днем пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.
Новина
26.04.2023

У Дмитрівській громаді відбувся День довкілля.

Працівники сільської ради, державних установ та організацій, учнівська молодь громади взяли участь у прибиранні території центрів сіл Дмитрівка, Цибулеве, Іванківці, місць загального користування.
Новина
25.04.2023

До відома жителів громади!

Указом Президента України від 22 лютого 2023 року №89/2023 введено в дію Рішення Ради національної безпеки і оборони України від 22 лютого 2023 року «Про застосування секторальних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) до фінансових установ Російської Федерації
Інформація
24.04.2023

Шановні мешканці Дмитрівської громади!

Депутатський корпус та виконавчий комітет Дмитрівської сільської ради на передодні поминальних днів, з метою забезпечення громадської безпеки, звертаються до вас з проханням дотримуватись правопорядку, не скупчуватись та пом’ятати про вимоги сьогодення.
Оголошення
21.04.2023

Увага КОНКУРС! Регіональний фонд підтримки підприємництва у Кіровоградській області інформує про старт конкурсного відбору

Про проведення конкурсного відбору бізнес-проєктів суб’єктів малого та середнього підприємництва для отримання фінансової підтримки через Регіональний фонд підтримки підприємництва у Кіровоградській області на 2023 рік.
Оголошення
19.04.2023

Повідомлення керівникам підприємств, установ та організацій

Про затвердження Критеріїв, за якими здійснюється визначення підприємств, установ, організацій критично важливими для функціонування економіки та забезпечення потреб життєдіяльності населення територіальних громад Кіровоградської області в особливий період
Інформація
19.04.2023

Про оприлюднення проєктів регуляторних актів рішень Дмитрівської сільської ради

Оприлюднено для обговорення та отримання письмових зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб (їх об’єднань) проекти регуляторних актів з аналізами регуляторного впливу
Повідомлення
17.04.2023

Привітання сільського голови зі святом Великодня!

Дорогі жителі Дмитрівської громади, вітаю Вас зі світлим святом Великодня!
Привітання голови
16.04.2023

В Дмитрівській амбулаторії щовівторка та щочетверга буде відбуватися прийом лікарями-педіатрами

Шановні батьки, жителі Дмитрівської громади, доводимо до вашого відома, що в Дмитрівській амбулаторії щовівторка та щочетверга буде відбуватися прийом лікарями-педіатрами з 8.00 до 15.00 год. По вівторках прийом буде вести- Власенко Любов Іванівна, а по четвергам - Богомільчук Людмила Леонтіївна.
Новина
14.04.2023

Про проведення громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєкту містобудівної документації

Оновлення та внесення змін до генерального плану та розроблення плану зонування села Макариха Дмитрівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області»
Повідомлення
12.04.2023

Про заборону добування (вилову) водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах

Відповідно до наказу Держрибагентства у Кіровоградській області від 27 березня 2023 року № 16-74 "Про заборону добування (вилову) водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах) у період нересту...
Інформація
12.04.2023

До уваги мешканців Дмитрівської сільської територіальної громади!

Пенсійний фонд України не тільки призначає та виплачує пенсії, а й забезпечує призначення та перерахунок субсидій, пільг, здійснення страхових виплат – як у зв’язку із тимчасовою втратою працездатності, та і у разі нещасного випадку на виробництві чи професійних захворювань.
Інформація
07.04.2023

Повідомлення про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

Повідомлення ТДВ "Колос" про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря для проммайданчику за адресою Кіровоградська обл., Кропивницький р-н. вул. Кавказька, 11
Повідомлення
07.04.2023

Виконком розглянув поточні питання діяльності громади

Під головуванням Дмитрівського сільського голови Наталії Стиркуль відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дмитрівської сільської ради, на розгляд якого було внесено ряд поточних питань життєдіяльності громади.
Новина
05.04.2023

Увага - кліщі!

Щороку навесні, коли настає тепла погода, активізуються небезпечні для людей і тварин іксодові кліщі.
Інформація
31.03.2023

Стихійні звалища - шкода для здоров’я людини

Неправильне поводження з відходами негативно позначається не тільки на довкіллі, а й на здоров’ї населення.
Інформація
31.03.2023

Стихійна торгівля харчовою продукцією: потенційна небезпека для життя та здоров’я громадян

Чинне законодавство України забороняє здійснювати торгівлю в невстановлених місцях. Та, не зважаючи на це, щоденно ми можемо спостерігати за стихійними ринками у різних місцях на території Кропивницького району.
Інформація
31.03.2023

«ГВАРДІЯ НАСТУПУ»: ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ, ЯК ДОЛУЧИТИСЯ ТА ЩО ВАРТО ЗНАТИ

В Україні триває запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього наступу та звільненні територій від ворога.
Інформація
22.03.2023

19 БЕРЕЗНЯ В УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАЛИ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ.

Від імені депутатів Дмитрівської сільської ради, виконавчого комітету та від себе особисто, щиро дякую вам, трудівники галузі, за самовіддану, відповідальну працю на благо мешканців територіальної громади.
Привітання голови
20.03.2023

Будьте свідомими! Не спалюйте суху траву та сміття!

Спалювання листя є прямим порушенням низки норм чинного законодавства, що тягне за собою накладення адміністративних штрафів. А окрім того, шкодить здоров’ю людей та екологічному стану довкілля.
Інформація
17.03.2023

Вимоги до використання пестицидів та агрохімікатів

Застосування пестицидів та агрохімікатів регулюється Законами України, які є обов’язковими для дотримання всіма підприємствами, установами та організаціями, приватними господарствами та особами, котрі здійснюють будь-які дії з пестицидами.
Інформація
13.03.2023

Народний збір «365-НЕЗЛАМНІ»

Народний збір «365-НЕЗЛАМНІ» на дрони та антидронові рушниці для батальйонів Кіровоградської області
Оголошення
09.03.2023

9 березня 209-а річниця від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

На початку весняної пори ми вшановуємо Великого Кобзара, світоча українського народу Тараса Григоровича Шевченка.
Інформація
09.03.2023

Привітання зі святом весни від сільського голови та чоловіків депутатського корпусу Дмитрівської сільської ради.

Нехай весна цвіте не тільки на вулиці, але і в душі, а краса радує всіх оточуючих.
Привітання голови
08.03.2023

єРобота: як отримати грант для бізнесу

Знам'янське управління Кропивницької філії Кіровоградського обласного центру зайнятості запрошує на вебінар «‎єРобота: як отримати грант для бізнесу»
Оголошення
07.03.2023

Представники місцевого самоврядування Кіровоградської області розпочали навчання новим методам вирішення конфліктів для посилення згуртованості

Методикам використання діалогових підходів під час проведення консультацій з громадськістю навчалися представники 10 громад Кіровоградської області під час тренінгу, який відбувся 4 березня 2023 року в місті Кропивницький.
Пресреліз
06.03.2023

Вирішувати проблеми через діалог: в 10 громадах Кіровоградської області розпочинається новий проєкт

Проєкт “Лабораторії творчого діалогу в громадах”-це про порозуміння між мешканцями та іншими зацікавленими сторонами в громаді, інтереси різних груп при прийнятті рішень, стійку та продуктивну комунікацію між органами влади та жителями громади для вирішення актуальних проблем.
Пресреліз
02.03.2023

Відбулася чергова сесія сільської ради

28 лютого, під головуванням Дмитрівського сільського голови Наталії Стиркуль, відбулося пленарне засідання чергової, 20-ї сесії Дмитрівської сільської ради восьмого скликання.
Новина
28.02.2023

Відбулося спільне засідання постійних комісій сільської ради

28 лютого, в ході підготовки до чергової, двадцятої сесії Дмитрівської сільської ради восьмого скликання, відбулося спільне засідання постійних комісій сільської ради, яке було доручено провести Геннадію Дебелому.
Новина
28.02.2023

Увага - лептоспіроз, ботулізм!

Кропивницьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в в Кіровоградській області повідомляє, що в області щорічно реєструються випадки захворювань людей на лептоспіроз, в тому числі летальні
Інформація
28.02.2023

Питання – відповіді

У якому розмірі надається роботодавцям компенсація за працевлаштування осіб з інвалідністю? За рахунок яких коштів виплачується роботодавцям компенсація за працевлаштування осіб з інвалідністю? Компенсація роботодавцю за працевлаштування безробітних: які зміни відбулися у законодавстві?
Інформація
28.02.2023

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету сільської ради

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету сільської ради, яке провела Дмитрівський сільський голова Наталія Стиркуль. Крім членів виконкому, на засіданні були присутні керівники структурних підрозділів, підприємств та установ сільської ради.
Новина
27.02.2023

Про проведення конкурсного відбору бізнес-проєктів суб’єктів малого та середнього підприємництва для отримання фінансової підтримки через Регіональний фонд підтримки підприємництва у Кіровоградській області на 2023 рік.

Про проведення конкурсного відбору бізнес-проєктів суб’єктів малого та середнього підприємництва для отримання фінансової підтримки через Регіональний фонд підтримки підприємництва у Кіровоградській області на 2023 рік.
Оголошення
20.02.2023
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше