Повернутися до проектів

Будівництво спортивного майданчику по площі Перемоги у селі Дмитрівка

Детальніше про проект

До Дмитрівської об’єднаної територіальної громади входить 8 населених пунктів, у яких проживає 5263 особи, із яких близько 10% жителів активно займаються спортом та ведуть здоровий спосіб життя. Волейбольна команда юнаків  та команда дорослих Дмитрівської ОТГ є призерами  різних змагань на районному та обласному рівнях. Проте відсутність на території громади об’єктів інфраструктури, де створені повноцінні умови для занять спортом, призводить до того, що багато молоді  піддається небажаному впливу вулиці, кафе, барів, більшу частину свого часу проводить за комп’ютером, веде малорухливий спосіб життя. В результаті підвищується  рівень злочинності, асоціальної поведінки, пияцтва, тютюнопаління, підвищується рівень захворюваності.  Звідси випливає гостра потреба у створенні нормальних умов для занять спортом та розвитку фізичної культури на території громади, забезпеченні умов для проведення  здорового дозвілля.

Дану проблему  можна вирішити шляхом будівництва  на території громади сучасного спортивного майданчика з штучним покриттям, де любителі гри у волейбол зможуть займатись  цілий рік.  Крім того такий майданчик у центрі об’єднаної територіальної громади дасть можливість по максимуму залучити жителів сільських населених пунктів до занять спортом та ведення здорового способу життя. Проектне рішення дозволяє створити універсальний майданчик, поєднавши в собі волейбольне поле та тенісний корт. Завдяки цьому створиться умова для започаткування та популяризації нового виду спорту в громаді.

Ключові етапи (віхи)

1. Проведення презентації проекту для жителів  територіальної громади.

Керівник проекту проведе збори громадян  з метою ознайомлення жителів громади із завданнями та  метою написання та реалізації даного проекту.

2. Створення  робочої  групи з реалізації проекту.

Робочу групу створить  сільська рада з метою реалізації та координації заходів проекту. До складу групи  будуть включені представники сільської ради, виконавчого комітету та громадської  організації "Назавжди разом".  Для визначення конкретних завдань та їх виконавців буде складено протокол про розподіл обов’язків між членами робочої групи.

3. Проведення будівельних робіт по влаштуванню майданчика зі штучним покриттям.

3.1 Членами робочої групи буде проведено аналіз ринку з метою обрання підрядної організації по виконанню будівельних робіт по найкращому співвідношенню ціна-якість.

3.2 Проведення підрядною організацією будівельних робіт по влаштуванню спортивного майданчика площею 162 м. кв., а саме:

- підготовка  дренажної  основи під спортивний  майданчик;

- влаштування огорожі;

- встановлення стойок для сітки

- влаштування синтетичного покриття.

- облаштування трибуни та глядацьких місць

4. Поширення  інформації про результати реалізації проекту в громаді. Висвітлення ходу  реалізації проекту  та його ефективності в районних засобах масової інформації: газеті "Вісник Дмитрівської громади" та на офіційному сайті сільської ради. Встановлення на майданчику  інформаційної таблиці.

5.Проведення  моніторингу виконання проекту. Моніторинг ефективності досягнутих результатів шляхом опитування жителів громади через  офіційний  веб-сайт та проведення анкетування членами робочої групи.

6. Забезпечення своєчасного та повного надання звітності проекту шляхом щомісячної здачі звітності.

Файли

Рішення №264.PDF