Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до проектів

Реконструкція елементів благоустрою парку по площі Перемоги в селі Дмитрівка Знам’янського району

photo2

Детальніше про проект

На сьогодні на території адміністративного центру Дмитрівської ОТГ  знаходиться паркова зона, але вона потребує оновлення зелених насаджень та благоустрою території. Дерева, які ростуть в парку ростуть багато років. Для поновлення рекреаційного потенціалу парку та створення комфортного відпочинку для відвідувачів.

Впродовж  багатьох років громада утримує парк, та підтримує в них порядок власними силами та силами мешканців громади. Для цієї мети проводяться Дні довкілля, але для утримання парку в належному вигляді зазначених заходів не вистачає.

Саме тому було прийнято рішення про розробку проекту, щодо облаштування зони відпочинку в парку в селі Дмитрівка. У парку будуть приведені до ладу та поновлені зелені насадження, встановлена необхідна для здорового та комфортного відпочинку на свіжому повітрі інфраструктура: садово-паркові меблі (лавки), урни для сміття, буде облаштовано . В парку вже встановлений дитячий майданчик, до якого ходять діти з батьками.

Реалізація проекту сприятиме формуванню екологічної культури населення Дмитрівської ОТГ, наблизить можливість організації та згуртування населення громади, мешканці матимуть змогу комфортно проводити вільний час.

Ключові етапи (віхи)

І. Етап. Формування організаційно-правової та технологічної бази Проекту.
1. Формування робочої групи по реалізації проекту. 
2. Визначення робочою групою джерел фінансування та розробка етапів реалізації Проекту, встановлення термінів виконання робіт та розробка концепції, комплексних планів з врахуванням специфіки спрямування роботи. 
3. Проведення організаційно-рекламних заходів серед населення по висвітленню мети, завдань та етапів реалізації Проекту

4. Проведення підготовчих та організаційних робіт щодо виготовлення документації для відведення земельної ділянки, проведення топографо-геодезичних вишукувань, виготовлення проекту реконструкції парку. 
ІІ. Етап. Технічна реалізація заходів Проекту. 
5. Укладання договорів з підрядними організаціями на виконання будівельних робіт: 
підготовчі роботи, виготовлення проектів, які будуть проводитись підрядними організаціями; 
закупівля будівельних та технічних матеріалів, необхідних для реалізації технічних завдань проекту. 
6. Проведення будівельних робіт з розбудови інфраструктури парку (реконструкція асфальтового покриття та східців). 
7. Введення в експлуатацію будівельних об’єктів. 
ІІІ. Етап. Реалізація заходів до розв’язання мети та завдань Проекту. 
8. Створення робочої групи за участю депутатів сільської ради – членів постійних комісій. Мета – розробка та реалізація заходів діяльності та функціонування сільського парку. Проведення заходів освітньо–культурного спрямування; 
9. Ремонт зелених територій парку; 
10. Проведення будівельних робіт з розбудови інфраструктури парку (влаштування альтанки, розробка проекту реконструкції парку) 
ІV. Етап Завершення Проекту. 
11. Проведення будівельних робіт з розбудови інфраструктури парку (проведення робіт по освітленню, будівництво доріжок, встановлення лавочок та сміттєвих урн) 
12. Проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії за результатами впровадження Проекту «Рекреація – здоров’я нації» шляхом висвітлення матеріалів на офіційному веб-сайті Дмитрівської сільської ради та її виконавчого комітету, на громадських слуханнях

Файли

Пояснювальна записка (Парк).pdf

Завантажити

Рішення №265.PDF

Завантажити

На мапі

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше