Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до проектів

Стратегія сталого розвитку Дмитрівської сільської об'єднаної територіальної Кіровоградської області

photo2

Детальніше про проект

З 9 липня по 9 серпня 2019  року відповідно до розпорядження міського голови від 8 липня 2018 року № 302-р «Про проведення громадського обговорення проекту "СТРАТЕГІЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ Дмитрівської сільської об'єднаної територіальної Кіровоградської області на 2019 – 2027 роки» проводяться громадські обговорення стратегічних та операційних цілей розвитку Дмитрівської громади.

Під час консультацій, спрямованих на знайомство з Вашою думкою щодо проекту документа, ми розраховуємо на Ваші зауваження, коментарі та пропозиції, які дозволять  доповнити або розширити пропозиції щодо можливих напрямків розвитку громади, включаючи конкретні заходи  виконання Стратегії розвитку.

Нам важливо почути думки кожного мешканця громади, який хоче долучитись до публічного громадського обговорення, з приводу стратегічних напрямів та цілей, що визначені у Документі (Dmytriwka_Strategia-do-konsultacji_UKR.pdf). Тому, розміщуємо основну інформацію у нас на сайті: (https://dmitrovka-otg.gov.ua) Крім цього, текст можна отримати у Дмитрівській сільській раді (відділ економічного розвитку  та інвестицій) та в адміністративних будинках Макариського та Цибулівського старостинських округів.

Додатково будуть проводитися громадські обговорення в с. Цибулеве – 13 липня 2019 року, с. Дмитрівка – 17 липня 2019 року о 14.00 , с. Макариха – 18 липня 2019 року о 10.00, про точну дату, місце та час інформація буде розміщена пізніше.

Просимо Вас до 9 серпня 2019 року на електронну адресу econom_dss_zn@ukr.net надсилати свої зауваження чи пропозиції із зазначенням контактних даних згідно Додатку (DMYTRIWKA_DLA_PROPOZYCIJ.docx). Також зауваження та пропозиції приймаються в адміністративних будинках населених пунктів громади.

Контактною особою по питаннях громадських обговорень проекту СТРАТЕГІї СТАЛОГО РОЗВИТКУ Дмитрівської сільської об'єднаної територіальної Кіровоградської області на 2019 – 2027 роки являється начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Наталія Вовченко.

В подальшому усі зібрані матеріали будуть опрацьовані та систематизовані робочою групою у єдиний документ, та передані на розгляд  сесії сільської ради для затвердження.

Нагадаємо, що підготовка цього важливого документу відбувалась за участю представників адміністративних одиниць, які увійшли до складу Дмитрівської сільської об’єднаної територіальної громади, депутатів, представників місцевих підприємств, приватних підприємців, громадських активістів, фахівців та органів місцевого самоврядування за експертної підтримки експертів проекту «DOBRE» Пшемислава Фенріха, Оксани Колісник, Магдалени Братко.

 

Ключові етапи (віхи)

Аналіз території спеціалістами DOBRE.

громадські обговорення в с. Цибулеве – 13 липня 2019 року

громадські обговорення с. Дмитрівка – 17 липня 2019 року о 14.00

громадські обговорення с. Макариха – 18 липня 2019 року о 10.00

У результаті роботи зі стратегічного планування розвитку Дмитрівська сільська громада отримає документ, завдяки якому зможе раціонально організувати свою діяльність та стратегічно розподілити ресурси.

Файли

Dmytriwka_Strategia-do-konsultacji_UKR.pdf

Завантажити

DMYTRIWKA_DLA_PROPOZYCIJ.pdf

Завантажити

На мапі

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше