Виставка «AGROEXPO» традиційно відбудеться восени

Пресреліз
10.07.2020

Нагадуємо Вам, що виставка «AGROEXPO» традиційно відбудеться восени – дати вже були нами анонсовані та залишаються без змін: з 30 вересня по 3 жовтня 2020 року. Незважаючи на всю складність цьогорічного сезону, пов’язану з карантинними заходами, ми докладаємо чималих зусиль, щоб «AGROEXPO-2020» пройшла вчасно і, як завжди, на високому рівні.

Завдяки своєму активному розвитку, в останні роки, виставка дала імпульс до того, що велика кількість як аграріїв, так і виробників вважають її подією «must visit», вона перетворилася на справжній агрохаб-майданчик для здійснення комунікацій між ними та є номером один в питаннях, які стосуються аграрної техніки та технологій, рослинництва та тваринництва, а також систем зберігання, переробки та логістики продукції АПК.

У цьому році «AGROEXPO» відбудеться вже увосьме, за ці роки загальні виставкові площі та кількість відвідувачів виставки зросли від початку в 4 рази, та становлять - 125 000 кв.м. та 45 163 особи відповідно. Що стосується компаній експонентів, то, в порівнянні з 2013 роком – їх чисельність зросла в 5 разів, та в минулому році склала – 585 компаній. Вона входить в ТОП-10 найбільших аграрних виставок Європи.

Щорічно виставка «AGROEXPO» збирає велику кількість гостей, цього року сільгоспвиробники знову планують приїхати з усіх областей України, щоб в одному місці побачити та порівняти багато різних брендів сільськогосподарської техніки, ознайомитись з їх новинками, отримати традиційну знижку і просто гарно відпочити. А завдяки державній програмі «Велике будівництво», що спрямована на відновлення та поліпшення якості дорожнього покриття автомагістралей, ми чекаємо на виставку ще більше гостей з Миколаївської, Херсонської, Запорізької, Дніпропетровської областей. Загалом плануємо, що виставку відвідають 50 000 гостей.

Хотіли б зазначити, що ми намагаємося зробити, щоб виставка не лише була максимально корисною та цікавою для аграріїв, а стала справжнім святом, при цьому ми не забуваємо й за якість обслуговування та комфорт. Тому постійно покращуємо інфраструктуру, розширюємо мережу пунктів харчування, забезпечуємо належні санітарні умови та розширюємо парковку (7000 паркомісць) - для того, щоб усім було зручно.

В 2020 році на відвідувачів буде чекати не менш цікаве та видовищне дійство. Отже до зустрічі на «AGROEXPO-2020»!