Чергове засідання виконавчого комітету

31.07.2023

Сьогодні, 31 липня 2023 року, під головуванням сільського голови Наталії СТИРКУЛЬ, за участі секретаря сільської ради Людмили Камінської, відбулося чергове засідання виконавчого комітету сільської ради. Члени виконавчого комітету заслухали звіти:

- начальника фінансового відділу Анастасії Заєць - про виконання дохідної частини бюджету Дмитрівської сільської територіальної громади за перше півріччя 2023 року;

- директора Дмитрівського ліцею імені Т. Г. Шевченка Дмитрівської сільської ради Олени Павленко - про підсумки роботи Дмитрівського ліцею імені Т. Г. Шевченка Дмитрівської сільської ради за 2022/2023 навчальний рік;

- секретаря сільської ради Людмили Камінської - про підсумки роботи виконавчого комітету Дмитрівської сільської ради по здійсненню делегованих повноважень за перше півріччя 2023 року;

- старости села Цибулеве Олени Студенко - про роботу по виконанню повноважень, визначених чинним законодавством, за 2022 рік;

- начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та цивільного захисту Дмитрівської сільської ради Тетяни Бабіч - роботу відділу містобудування, архітектури, житлово- комунального господарства, благоустрою та цивільного захисту Дмитрівської сільської ради по виконанню покладених на відділ завдань за 2022 рік.

Далі члени виконкому надали дозвіл на встановлення елементів благоустрою у селі Дмитрівка, біля волейбольного майданчика, а саме: пташки Пави з клумбою та янгола на кулі.

У зв'язку з кадровими змінами було затверджено новий склад постійно діючих комісій з питань поводження з безхазяйними відходами, з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості, з питань захисту прав дитини.

З метою підтримки та координації надання допомоги населенню, постраждалому внаслідок збройного конфлікту, зокрема внутрішньо переміщеним особам, ветеранам війни, особам з інвалідністю внаслідок війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членам сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України, іншим постраждалим особам, утворено Координаційний центр підтримки цивільного населення при Дмитрівській сільській раді, який очолить секретар сільської ради Людмила Камінська, та затверджено Положення про нього.

Також на засіданні було надано дозвіл комунальній установі "Центр надання соціальних послуг "Дмитрівської сільської ради щодо організації надання соціальних послуг окремим категоріям громадян, визначено уповноважених посадових осіб органу опіки та піклування на складання протоколів про адміністративні правопорушення при порушенні прав та законних інтересів дітей та прийнято низку інших важливих рішень в інтересах громади.