Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Чергове засідання виконавчого комітету сільської ради

Новина
29.07.2022

29 липня відбулося чергове засідання виконавчого комітету сільської ради, яке провела Дмитрівський сільський голова Наталія Стиркуль.

Першочергово члени виконкому заслухали питання "Про підсумки роботи виконкому сільської ради по здійсненню делегованих повноважень за І півріччя 2022 року", по якому доповідала секретар сільської ради Людмила Камінська. Далі перед присутніми звітувала староста села Іванківці, села Заломи, села Юхимове Дмитрівської сільської ради Світлана Токарь.

З метою утримання території Дмитрівської сільської територіальної громади в належному санітарному стані та відповідно до вимог чинного законодавства члени виконкому затвердили схему санітарного очищення населених пунктів Дмитрівської сільської ради. Також було затверджено у новій редакції склад комісій з проведення позапланових оглядів захисних споруд цивільного захисту та обстежень найпростіших укриттів на території Дмитрівської територіальної громади; з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Дмитрівської сільської ради; з питань формування пропозицій щодо потреби коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Також в процесі роботи члени виконкому затвердили Порядок передачі на території Дмитрівської сільської територіальної громади гуманітарної допомоги, наданої донорами, в умовах воєнного стану в Україні, Порядок використання гуманітарної допомоги, наданої донорами Дмитрівському комунальному підприємству Дмитрівської сільської ради «Сількомунгосп» та прийняли ряд важливих рішень з питань захисту прав та інтересів дітей.

Всього на засіданні виконкому було розглянуто 15 питань.

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше