Члени постійних комісій сільської ради зібралися на чергове засідання

11.04.2024

Сьогодні, 11 квітня, відбулося спільне засідання постійних комісій сільської ради. Члени комісій опрацювали всі проекти рішень, отримали відповіді доповідачів на питання, які виникали впродовж обговорення, і дали згоду внести 100 проєктів рішень на розгляд чергової, 28 сесії сільської ради.

Вів засідання Геннадій Дебелий. Участь у роботі комісій також взяли сільський голова Наталія Стиркуль, секретар сільської ради Людмила Камінська, начальники відділів, які доповідали з питань, внесених до розгляду, члени виконкому, окремі спеціалісти відділів, керівники підприємств, установ сільської ради, а також поліцейські офіцери громади.