Депутати Дмитрівської сільської ради підтримали президента України в проханні закрити небо над Україною.

05.03.2022

05  березня 2022 року відбулося засідання тринадцятої сесії восьмого скликання Дмитрівської сільської ради  на якому було  прийнято  рішення про звернення депутатів Дмитрівської сільської ради до країн – членів НАТО, президента США та Франції,  канцлера  Німеччини,  генерального секретаря  НАТО,послів усіх держав з вимогою про закриття неба над Україною.

В зверненні йдеться про те, що депутати підтримують Президента України Володимира Зеленського в проханні захисту неба над Україною, тому що зволікання – це тисячі загиблих та поранених дітей, жінок, літніх людей, зруйновані  лікарні , школи,дитячі садки.

Звернення підписане усіма депутатами Дмитрівської сільської ради і направлене до Офісу Президента України.