Депутатські комісії провели спільне засідання

05.06.2023

В процесі підготовки до пленарного засідання 22 сесії сільської ради відбулося спільне засідання постійних комісій сільської ради, на якому депутати детально розглянули 39 проектів рішень та  рекомендували внести їх на розгляд сесії. Доповідали по питаннях, внесених на розгляд комісій, начальники відділів сільської ради.

У роботі  комісій прийняли участь Дмитрівський сільський голова Наталія Стиркуль, секретар сільської ради Людмила Камінська, члени виконавчого комітету, керівники відділів, підприємств, установ та поліцейські офіцери громади.