Дмитрівська громада отримає субвенцію з держбюдету.

29.10.2021

Згідно з Розпорядженням від 28 жовтня 2021 р. № 1337-р з питань розподілу у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, відповідно до частини шостої статті 108 Бюджетного кодексу України, Дмитрівська територіальна громада отримає субвенцію з державного бюджету в розмірі 1400 тис.грн на реалізацію проєкту «Капітальний ремонт об’єкту благоустрою паркової алеї по пл. Перемоги в с. Дмитрівка Кіровоградської області».

Дякуємо народному депутату Олесю Довгому за сприяння в реалізаціїї проектів розвитку Дмитрівської сільської ради.