Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

До уваги мешканців Дмитрівської сільської територіальної громади!

Оголошення
12.09.2022

З 1 січня 2023 року буде припинено компенсаційні виплати фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду, відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 29.04.2004 №558 "Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги" та від 26.07.1996 №832 "Про підвищення розмірів державної допомоги окремим категоріям громадян".

Відповідно до змін в законодавстві, фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду, необхідно звернутися за оформленням компенсаційних виплат  згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 23.09.2020 №859 "Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають послуги з догляду на непрофесійній основі" або компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 06.10.2021 року №1040 "Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі".

З питань переоформлення компенсаційних виплат звертатись до відділу соціального захисту населення Дмитрівської сільської ради або до відповідальної особи старостату.

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше