До уваги ветеранів та членів їхніх родин.

25.09.2023

Український ветеранський фонд запустив програму мікрофінансування бізнесу ветеранів та членів їхніх родин. Відшкодовуємо 20 тисяч гривень на купівлю товарів та обладнання для ведення власної справи.

Для кого

Подавати заявки можуть ветерани, ветеранки, дружина, чоловік, батько, матір, дитина (у тому числі усиновлена) учасника чи учасниці бойових дій, а також загиблих захисників.

Сума

Максимальна сума відшкодування — 20 тисяч гривень на одну заявку.

Програма розрахована на 500 аплікантів.

Усього на програму виділено 10 мільйонів гривень.

Терміни

Проєкт діятиме до завершення воєнного стану.

Умови:

Право на отримання відшкодування витрат мають ветерани та члени їх сімей, які є самозайнятими особами (фізичними особами – підприємцями першої, другої та третьої групи платників єдиного податку або особами, що здійснюють незалежну професійну діяльність).

Деталі за посиланням  https://is.gd/vaXWJl