Дякуємо за співпрацю.

26.02.2021

Висловлюємо щиру  вдячність підприємствам, організаціям, установам та приватним підприємцям, які долучилися до прибирання снігу і допомогли забезпечити безперешкодний та безпечний проїзд по території сільської ради у зимовий період.

Особливу подяку за тісну співпрацю висловлюємо керівникам сільськогоспадарств та підприємств: Доценко В.В., Ларікову Ю.М., Капітулі О.Й., Мережаному В.М., Недовозу В.М. директору ПСП «Обрій», Єльнику В.С. директору СФГ «Росток», Савченку В.В. директору ТДВ «Цибулівське ХПП», Корнійчуку М.Л. директору ТОВ «Іванківці», Маковію Л.М. начальнику філії «Знам’янській райавтодор» ДП «Кіровоградський облавтодор» ВАТ «ДАК «Авомобільні дороги України», Шаповал В.М. директору Дитрівського КП «Сількомунгосп».

Дмитрівська сільська рада