Громадський бюджет-2021.

Шановні жителі нашої громади!

Нагадуємо про початок Громадського бюджету (Бюджету участі) - 2021!

Повідомляємо, що з 02 квітня  по 03 травня 2021 року розпочинається прийом пропозицій для участі в конкурсі «Громадський бюджет (Бюджет участі)-2021».

Подавайте свої проєкти і голосуйте за цікаві ідеї. Проєкти, які підтримають найбільше мешканців громади, будуть реалізовані з бюджету громади у 2021-22 роках.

Загальний обсяг коштів на усі проєкти - 520 тисяч гривень,  найменьша вартість одного проєкту – 20 тисяч гривень, найбільша вартість -120 тисяч гривень.

1. Якщо тобі вже є 16 років, придумай ідею, спрямовану на розвиток твого села.
  2. Опиши свою ідею з обгартуванням та розрахунками.
  3. Збери підписи на підтримку проєкту: не менше 10 підписів (окрім автора).

* Отримати бланк для оформлення проєкту та ознайомитися більш детально можна на сайті:   https://dmitrovka.pb.org.ua/help/forms,

або за адресою: с.Дмитрівка, площа Перемоги, 4, будівля Дмитрівської сільської ради, 2 поверх, відділ економічного розвитку та інвестицій, тел. 0996595156 або 1 поверх, відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини, тел. 0508367957.