Громадські обговорення

ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєкту містобудівної документації

Назва містобудівної документації: «Детального плану території орієнтовною площею 17.0га в адміністративних межах Дмитрівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області (за межами населеного пункту м.Знам'янка) для можливості розширення та поглиблення виробничого процесу ТДВ «КОЛОС».

Період проведення громадських слухань: з 05.05.2022 року по 06.06.2022 року.

Підстава для розроблення містобудівної документації: рішення Дмитрівської сільської ради Кропивницького району від 03 березня 2022 року  №1160 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території в адміністративних межах Дмитрівської сільської ради» (попередньо прийнятого розпорядження голови Кропивницької районної державної адміністрації від «17» травня 2021 року  №168-р «Про надання дозволу на розроблення детального плану території в адміністративних межах Дмитрівської сільської ради (за межами м.Знам'янка)»

Замовник містобудівної документації: Дмитрівська сільська рада Кропивницького району Кіровоградської області.

Платник містобудівної документації: ТДВ «КОЛОС».

Розробник проєкту містобудівної документації: ФО-П Пенязь Т.О.

Нормативний документ, що регулює проведення громадських слухань: Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні» від 25 травня 2011 року № 555, стаття 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Інформацію про місце і строки ознайомлення з проєктом містобудівної документації:

З матеріалами проєкту містобудівної документації у паперовому вигляді можна ознайомитися у відділі містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту апарату Дмитрівської сільської ради, за адресою: вул. пл. Перемоги, 4, с.Дмитрівка, Кропивницького району, Кіровоградської області.

Строки ознайомлення — протягом періоду проведення громадських слухань, в робочі дні з 9-00 год до 16-00 год.

Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій: пропозиції та зауваження подавати на адресу Дмитрівської сільської ради з 05.05.2022 року по 06.06.2022 року. Пропозиції подані особами після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Пропозиції приймаються: у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції до проєкту містобудівної документації мають право подавати:

• повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проєкт містобудівної документації на місцевому рівні;
  • юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проєкт містобудівної документації на місцевому рівні;
  • власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проєкт містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;
  • представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
  • народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Про дату проведення громадських слухань проєкту містобудівної документації: «Детального плану території орієнтовною площею 17.0га в адміністративних межах Дмитрівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області (за межами населеного пункту м.Знам'янка) для можливості розширення та поглиблення виробничого процесу ТДВ «КОЛОС», буде повідомлено додатково.