Громадські слухання з обговорення проєкту бюджету Дмитрівської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік

громадських слухань

з обговорення проєкту бюджету Дмитрівської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік

«18» жовтня 2019 року

Місце проведення: Дмитрівський сільський будинок культури

Час проведення: початок – 10:00, завершення – 13:30

Відкриття громадських слухань.

Заступник сільського голови з питань фінансів, бухгалтерського обліку та звітності Чернікова Людмила Михайлівна повідомила, що:

Порядок проведення громадських слухань визначений Статутом Дмитрівської сільської об'єднаної територіальної громади Кіровоградської області, затвердженим рішенням шістнадцятої сесії сьомого скликання Дмитрівської сільської ради від 05 вересня 2019 року №309 (надалі – Статут). Ініціатором поточних громадських слухань є сільський голова Стиркуль Наталія Євстафіївна.

Відповідно до Статуту щодо бюджету Дмитрівської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік було розміщено оголошення в місцевих засобах масової інформації, в яких були визначені: час та місце проведення громадських слухань, пропозиції щодо порядку денного та регламенту громадських слухань, інші організаційні питання.

Кількість зареєстрованих учасників громадських слухань - 97 осіб, з них які мають право голосувати - 97 осіб.

1. Обрання членів лічильної комісії, головигромадських слухань та секретаря громадських слухань.

Чернікова Л.М. зазначила, що для підрахунку голосів учасників громадських слухань при голосуванні необхідно обрати лічильну комісію з числа учасників громадських слухань, які мають право голосувати.

За пропозицією учасників запропоновано обрати:

• головою лічильної комісії – Заєць Анастасію Олександрівну - начальника відділу планування, бухгалтерського обліку та звітності, головного бухгалтера Дмитрівської сільської ради;
  • секретарем лічильної комісії –  Кулика Сергія Івановича, секретаря Дмитрівської сільської ради;
  • членами лічильної комісії: Вовченко Наталію Юріївну – начальника відділу економічного розвитку та інвестицій  Дмитрівської сільської ради; Панкову Надію Михайлівну - спеціаліста ІІ категорії відділу планування, бухгалтерського обліку та звітності Дмитрівської сільської ради; Шульгу Олену Анатоліївну – спеціаліста ІІ категорії відділу економічного розвитку та інвестицій  Дмитрівської сільської ради;

«За» - 95

«Проти» - 1

«Утрималися» - 1

Склад лічильної комісії обрано

За пропозицією учасників запропоновано обрати головою громадських слухань заступника сільського голови з питань фінансів, бухгалтерського обліку та звітності Чернікову Л.М..

Голову громадських слухань обрано

Також Чернікова Л.М. за пропозицією громади запропонувала обрати:

• секретарем громадських слухань – Міркотан Лідію Олександрівну, начальника відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Дмитрівської сільської ради.

Секретаря громадських слухань обрано

1. Затвердження порядку денного та регламенту слухань.

Голова громадських слухань Чернікова Л.М. запропонувала затвердити наступний порядок денний та регламент громадських слухань:

з.п.

Питання порядку денного

Хто доповідає

Трива-лість, хв.

1.

Презентація проєкту бюджету Дмитрівської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (дохідної та видаткової частин, інформування про найбільших платників податків та звідки громада недоотримує фінансування). Відповіді на запитання учасників слухань

Чернікова Л.М.

70 (1 год. 10 хв.)

2.

Оголошення зібраних пропозицій до бюджету   Дмитрівської сільської ОТГ від мешканців громади.

Міркотан Л.О.

15 хв.

3.

Обговорення пропозицій учасниками громадських слухань.

10 хв.

4.

Різне.

60 хв (1 год) (запитання –

1 хвилина, відповідь –

3 хвилини, виступ – 3 хвилини)

«Утрималися»- 0

Порядок денний та регламент громадських слухань затверджено

1. Презентація проєкту бюджету Дмитрівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

ВИСТУПИЛИ:

3.1 Чернікова Л.М. провела презентацію проєкту бюджету Дмитрівської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік, де зазначила основні статті дохідної та видаткової частин, проінформувала про найбільших платників податків та звідки громада недоотримує фінансування.

3.2 Міркотан Л.О. оголосила зібрані пропозиції до бюджету Дмитрівської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік. А саме: здійснення поточних ремонтів доріг в населених пунктах ОТГ, проведення вуличного освітлення, облаштування місць для збирання та вивезення твердих побутових відходів, облаштування та ремонт автобусних зупинок, тощо.

3.3 Проведено обговорення з учасниками зібрання наданих пропозицій та прийняте рішення про їх включення до проєкту сільського бюджету на 2020 рік.

ВИРІШИЛИ:

- Врахувати пропозицію щодо передбачення коштів в проекті сільського бюджету Дмитрівської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік на здійснення поточних ремонтів доріг в населених пунктах ОТГ;

- Врахувати пропозицію щодо передбачення коштів в проекті сільського бюджету Дмитрівської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік на проведення вуличного освітлення;

- Врахувати пропозицію щодо передбачення коштів в проекті сільського бюджету Дмитрівської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік на облаштування місць для збирання та вивезення твердих побутових відходів;

- Врахувати пропозицію щодо передбачення коштів в проекті сільського бюджету Дмитрівської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік на облаштування та ремонт автобусних зупинок;

Голова громадських слухань Л.М. Чернікова

Секретар громадських слухань Л.О. Міркотан