Конкурс на заміщення вакантних посад у Дмитрівській сільській раді.

13.05.2019

Дмитрівською сільською радою Знам’янського району Кіровоградської області  оголошується конкурс на заміщення вакантних посад:

1. Начальника відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини апарату Дмитрівської сільської ради.

Претенденти на заміщення зазначеної вакантної посади повинні відповідати таким кваліфікаційним вимогам:
- бути громадянином України
- мати повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста або бакалавра при умові безперервного стажу роботи галузі культури не менше 10 років, на керівних посадах не менше 3-х років;

- вільно володіти державною мовою;
- вміти застосовувати в діяльності чинне законодавство;

- володіти технікою роботи на персональному комп'ютері

2. Спеціаліста ІІ категорії відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини апарату Дмитрівської сільської ради.
- бути громадянином України
- мати повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста або бакалавра при умові безперервного стажу роботи галузі культури, освіти не менше 5 років;

- вільно володіти державною мовою;
- вміти застосовувати в діяльності чинне законодавство;

- володіти технікою роботи на персональному комп'ютері;

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:
- заяву про участь у конкурсі;
- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
- дві фотокартки розміром 4х6 см;
- копії документів про освіту;
- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції» за 2018 рік;
- копію паспорта громадянина України;
- копію військового квитка (для військовозобов'язаних).
Заяви приймаються протягом 30 календарних днів після публікації оголошення за адресою: с.Дмитрівка, площа Перемоги, 4.
Документи, надіслані поштою або подані особисто в останній день приймання документів після закінчення робочого часу, не розглядаються.
Телефон для довідок: 7-03-06

Додаткові відомості щодо оплати праці та умов проведення конкурсу можна отримати у Дмитрівській сільській раді.

Розпорядження голови "Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад в апараті управління сільської ради"

Сільська рада

Конкурс на заміщення вакантних посад у Дмитрівській сільській раді

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад до відділу освіти.