Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

На гостини до Дмитрівської сільської бібліотеки.

Пресреліз
03.10.2020
Цікаво🙃 ,гамірно🔉, весело😃 пройшов Всеукраїнський день бібліотек в Дмитрівській сільській книгозбірні! До дмитрівської сільської бібліотеки завітали маленькі гості - учні 2-их , 4-го та 5-го класів ОНЗ "Дмитрівська загальноосвітня школа I-III ступенів ім. Т.Г.Шевченка". 🙋‍♀️🙋 Бібліотекарі  Мартинова Оксана та Василенко Тетяна підготували для них знайомство-подорож " Цікавий світ бібліотеки".
Діти познайомилися з бібліотечним домовичком, з інтересом роздивлялися книжкові виставки-інсталяції з яскравими поробками та книжками, а до поличок, де розташовано багато різної літератури, їх тягнуло неначе магнітом.
Найбільше дітей вразила велика книжка📖 "Книга-мандрівка УКРАЇНА", в якій зібрані визначні факти кожної області нашої країни.
Вікторина-мікс продемонструвала гарні  знання про бібліотеку та казки.
Кульмінацією цієї зустрічі став майстер-клас "Kavaii-закладка-куточок власноруч".
Діти з захопленням складали і розмальовували веселі закладки, які потім взяли собі на згадку.
Особливо  приємно в святковий день було отримати подарунок  від учнів 5 класу -книгу "Маркетинг".
То ж дякуємо всім за привітання, за приємно та корисно проведений час.
Плекаємо надію, що ми ще не раз зустрінемось в теплому колі друзів сільської  бібліотеки.
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше