День, що є нагадуванням про страшну сторінку в історії людства...
День, що є нагадуванням про страшну сторінку в історії людства... День, який має змусити кожного замислитися і застерегти від повторення цієї жахливої трагедії.
Світла пам‘ять усім, хто залишив на кону своє життя...
8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Саме 8 травня 1945 року набув чинності Акт про капітуляцію Німеччини.
З червня 1941 року після вторгнення військ Німеччини та її союзників на територію СРСР уся Україна стала ареною запеклих бойових дій. У складі військ Південно-Західного фронту українці становили до 50 % бійців. Загальна кількість осіб, мобілізованих за роки війни з України до радянських Збройних сил перевищує 6 мільйонів бійців. Кожний другий з них загинув, а кожний другий з тих, хто залишився живим, став інвалідом.
Немає сім’ї, якої не торкнулася б пожежа Великої Вітчизняної. Ми свято шануємо пам’ять наших земляків, що не повернулися з полів битв. Ми пам’ятаємо подвиг великих трудівників, що кували Перемогу в тилу. Ми вдячні захисникам всіх поколінь, що присвятили себе служінню Вітчизні.Ми свято шануємо пам’ять наших земляків, що не повернулися з полів битв. Ми пам’ятаємо подвиг великих трудівників, що кували Перемогу в тилу. Ми вдячні захисникам всіх поколінь, що присвятили себе служінню Вітчизні.
У цей день, вшанували пам’ять загиблих воїнів прийшли сільський голова та керівники відділів апарату сільської ради.
Низький уклін вам, наші славні переможці!Вічна пам’ять і слава тим, хто віддав своє життя, за щастя живих і мир на землі!