Нагальні питання мешканців села Іванківці розглянуто під час виїзного прийому

14.12.2022

Сьогодні, 14 грудня, з метою сприяння жителям сіл громади у вирішенні питань за місцем їх проживання, сільський голова Наталія Стиркуль провела черговий виїзний прийом громадян у селі Іванківці.

Разом із сільським головою, у зустрічі з жителями приймали участь секретар Дмитрівської сільської ради Людмила Камінська, начальники відділів сільської ради та поліцейські офіцери громади.

Керівники прийняли до уваги усі звернення жителів села, на більшість порушених питань надали вичерпні відповіді.  За результатами особистого прийому сільським головою надано рекомендації та доручення структурним підрозділам сільської ради.