Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Олена Зеленська презентувала новий спеціальний розділ «Довідника безбар’єрності» – «У воєнний час»

Інформація
12.04.2022

Перша леді України Олена Зеленська презентувала новий спеціальний розділ «Довідника безбар’єрності» – «У воєнний час». 

«Звичне життя українців кардинально змінилося 24 лютого, коли Росія розпочала широкомасштабне вторгнення в Україну. 

Кожен зараз звикає до нової реальності. Що робити? Як захиститися? Як захистити дітей? Як отримати допомогу? Або чим я можу бути корисний? Куди їхати? Як переконати стареньких батьків залишити свій дім, щоб врятуватися? 

Цей розділ оновлюватиметься та доповнюватиметься відповідно до викликів, які чи не щодня ставить перед нами війна», –зазначила Олена Зеленська. 

 «Довідник безбар’єрності» знаходиться за посиланням: https://bf.in.ua

Довідково.

«Довідник безбар’єрності» – перший в Україні сайт-словник і посібник з нової етики спілкування без стереотипних термінів. Проєкт реалізується в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської та ГО «Безбар’єрність» у співпраці з організаціями, правозахисниками, психологами, батьками, які виховують дітей з інвалідністю, українськими та міжнародними експертами.

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше