Оновлення даних військовозобов`язаних

22.05.2024

У суботу, 18 травня, набув чинності закон про мобілізацію. Військовозобов’язані повинні впродовж 60 днів оновити свої військово-облікові дані. Це можна зробити у ТЦК, ЦНАПах та через мобільний застосунок «Резерв+».

Які дані потрібно оновлювати:

• фактичну адресу проживання,
  • мобільний номер телефону чи адресу електронної пошти.

Один із способів оновити дані — через відділ «Центр надання адміністративних послуг» апарату Дмитрівської сільської ради  та його   віддалені робочі місця               ( с. Цибулеве та с. Іванківці). Ця послуга у ЦНАПах працює в порядку «живої черги».

Документи, які потрібно мати з собою:

• паспорт громадянина України;
  • ідентифікаційний код (РНОКПП).

При поданні даних потрібно назвати код підтвердження, що надійде за вказаною електронною адресою чи контактним номером телефону.

Результатом буде витяг з Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов`язаних та резервістів.