Ось і завершилось голосування в рамках цьогорічного конкурсу проектів Громадського бюджету -2020р. у Дмитрівській ОТГ.

28.08.2020

Це було нелегке змагання та завдяки голосам небайдужих жителів Дмитрівської ОТГ, які прийняли участь у голосуванні (всього 668 чол.), перемогли  такі проєкти:

-Мотузковий парк «Лазанка»-великий проєкт (с.Дмитрівка, автор Лілія Стиркуль) -395 голосів

-Мульти-простір «Громадський вулик» (Двір для всіх)-малий проєкт ( с.Цибулеве, автор Тетяна Решетнікова)-286 голосів

-Майстерня рукоділля «Мальва»-малий проєкт(с.Макариха,автор Валентина Бородай)-210 голосів

-Облаштування паркової зони в селі Плоске-малий проєкт (с.Плоске, автор Валентина Мусієнко)-160 голосів.

Дякуємо  всім хто брав участь, хто проголосував, агітував за проєкти своїх родичів, сусідів, знайомих, допомагав роздавати друковані матеріали, навіть просто лайкав чи репостив  дописи в соцмережі.

Вітаємо переможців конкурсу «Громадський бюджет-2020» з перемогою!!! Нагадуємо, що згідно Положення, реалізація проєктів буде проведена протягом 3 місяців.