ПОДАРУНКИ ВІД МАМАЯ ДЛЯ АКТИВНИХ КАЗКАРІВ

Пресреліз
11.05.2021

В рамках проєкту “МАМАЙ PRO. Креативне медіа громади” проведено конкурс «Казки з козаком Мамаєм».
До кожного учасника прямують подарунки від козака Мамая - книга "Великий космічний АПЧИХ" з персональним автографом від авторки Слави Світової.
У подарунковому комплекті додається мега корисний подарунок - світловідбивач від освітньої платформи МедіаРеВізія та Агенція сталого розвитку "Хмарочос", а також сувенірна продукція від ГО "Платформа успішних змін"
Пропонуємо переглянути казку Наталії Губи "Чому кицька Мура гуляти не ходила"
Дякуємо усім за участь!
Чекайте на прем'єри авторських казок.
Продовжуємо змінотворити по казковому!
"Казки з козаком Мамаєм" відбуваються в рамках проєкту "МАМАЙ PRO. Креативне медіа громади", що втілюється ГО "Платформа успішних змін" за підтримки Британської Ради в Україні в рамках програми "Активні громадяни" у партнерстві з ГО Агенція сталого розвитку «Хмарочос»