Подарунок громаді від народного депутата.

21.10.2020

Народний депутат Олесь Довгий  започаткував акцію "Квітчаємо Кіровоградщину" мета якої висадити на кожну територію громади Кіровоградської області саджанці магнолії, які своїм цвітінням будуть радувати око жителів Кіровоградщини.

Дмитрівська громада також потрапила на магнолієву мапу.

З  нагоди Дня народження села Олесь Довгий подарував громаді саджанці магнолії. Вони були висаджені спільно з помічницею-консультантом народного депутата Анною Трубаченко та сільським головою Наталією Стиркуль у новоствореному сквері в центрі села Дмитрівка. Дякуємо за чудовий подарунок до дня села.

#довгий #dovgiy