Посмертно нагородили орденом "За мужність" маму загиблого Героя.

Пресреліз
16.04.2024

Сьогодні у місті Кропивницький голова Кропивницької РВА Віталій Пастушенко вручив державні нагороди посмертно 19 родинам загиблих військових з Кропивницького району. Серед нагороджених і мама багатодітної родини ВПО із Запорізської області, які знайшли прихисток від війни в Дмитрівській громаді. Син - Калашник Олександр В'ячеславович 1997 року народження, п'ятий серед дітей. По виповненню 18 років пішов до лав ЗСУ, а коли почалося повномасштабне вторгнення росіїї на Україну підписав контракт. Але на превеликий жаль 19.11.2022 року героїчно загинув, виконуючи бойове завдання. Указом Президента України Олександра Калашника посмертно нагородили орденом "За мужність" ІІІ ступеня за особисту відвагу у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України та вірність військовій присязі.