Повідомлення керівникам підприємств, установ та організацій

19.04.2023

Прохання до всіх керівників підприємств, установ та організацій, ознайомитися з частиною десять статті 9 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», підпунктом 4 пункту 2 Порядку та критеріїв визначення підприємств, установ і організацій, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 2023 року №76 «Деякі питання реалізації положень Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» щодо бронювання військовозобов'язаних на період мобілізації та на воєнний стан», розпорядженням начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації від 20 березня 2023 року №252-р «Про затвердження Критеріїв, за якими здійснюється визначення підприємств, установ, організацій критично важливими для функціонування економіки та забезпечення потреб життєдіяльності населення територіальних громад Кіровоградської області в особливий період».