Правила безпечної поведінки на воді

03.05.2024

Виконавчий комітет Дмитрівської сільської ради попереджає про продовження заборони на масовий відпочинок на водних об’єктах в літній період 2024 року. Водні об’єкти, що знаходяться в межах території громади, не мають облаштованих пляжів та є непридатними для купання людей.

У літній період під час вихідних та відпусток переважна більшість громадян вирушає на відпочинок до водоймищ. Але нерідко звичайне купання обертається трагедією. Головною причиною виникнення нещасних випадків на воді можна назвати відсутність культури безпеки у населення і незнання простих правил поведінки на воді.