Презентація Дорожньої карти підвищення ефективності залучення громадян та підтримки громадських ініціатив Дмитрівської громади на 2020 - 2023 роки.
![](http://dmitrovka-otg.gov.ua/storage/news/article/bb7851384ab152b539a02d4fb1d37478.jpg)
В рамках проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні», що реалізовувався Спілкою «Громадські ініціативи України» та Агенцією сталого розвитку «Хмарочос» в рамках Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) розроблено дорожню карту підвищення ефективності залучення громадян та підтримки громадських ініціатив Дмитрівської громади на 2020 - 2023 роки.
Дорожня карта - це своєрідний меморандум, що допоможе представникам органів місцевого самоврядування, громадським організаціям, місцевим ініціативним групам та активним громадянам дійти спільного бачення використання інструментів участі в громаді, залучення громадян до ухвалення рішень, підтримки та налагодження партнерських міжсекторних відносин.
![](/storage/news/galleries/4542dc0cf4bab71ec2b5357ca8da0c67.jpg)
![](/storage/news/galleries/223e73716d28761bf1e1153003de59a1.jpg)