Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Привітання Дмитрівського сільського голови з Днем Української Державності.

Привітання голови
28.07.2023

Шановні жителі Дмитрівської громади!

 

Від імені виконавчого комітету, депутатського корпусу та від себе особисто щиро вітаю вас з Днем Української Державності!

Це свято, засноване відповідно до указу Президента України в 30-у річницю Незалежності України, відзначається в цьому році вдруге  і покликане сприяти утвердженню спадкоємності українського державотворення, захисту національних інтересів України, збереженню історичної справедливості, що своєю чергою відповідатиме високим суспільним очікуванням та запиту на справедливість.

З початком російської агресії проти України ми усвідомили наскільки цінною для нас є наша Держава, тому День Української Державності нероздільно пов’язаний із нашим військом і людьми, які  працюють на нашу перемогу. Перемогу добра над злом, законності над беззаконністю, миру над війною. Запорукою цьому буде наша єдність – єдина обов'язкова умова збереження нашої державності.

Будьмо сильні, маймо віру, живімо майбутнім, бережімо дітей і рідних, шануймо традиції, нашу історичну та культурну спадщину, допомагаймо ближнім й нашим воїнам, і все буде Україна!

 

З повагою Дмитрівський сільський голова  Наталія СТИРКУЛЬ.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше