Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Привітання Дмитрівського сільського голови з Новим роком!

Привітання голови
31.12.2020

Шановні жителі територіальної  громади! Дорогі земляки!

Від себе особисто, від депутатського корпусу та виконавчого комітету Дмитрівської сільської  ради щиро вітаю Вас з Новим 2021 роком !

У Новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе та своєї родини, для своєї рідної землі. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, життєвої позиції, розуму, щоденної кропіткої праці.

Зустрічаючи Новий рік, святкуючи Різдво Христове, я бажаю Вам і вашим близьким щастя, здоров’я, нехай перед Вами відкриються нові перспективи і Ви з легкістю зможете здійснити давно задумане. Нехай тепло родинного вогнища зігріває Ваші душі і серця, нехай у Вашу домівку прийдуть  святковий настрій, достаток, мир і злагода, віра в завтрашній день, у свою щасливу зірку, яка завжди буде зігрівати Вас і надихати на гарні справи.

З повагою Дмитрівський сільський голова                                   Наталія Стиркуль

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше