Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Привітання Дмитрівського сільського голови зі святом Останнього дзвоника.

Привітання голови
28.05.2021

Дорогі учні ! Шановні батьки та вчителі !

Щиро вітаю Вас із закінченням навчального року, святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою!

 Сьогодні відбулося свято Останнього  дзвоника  в школах Дмитрівської  громади. Для багатьох школярів останній дзвоник сповістив про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаю Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

Для випускників  цей дзвоник справді є останнім. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів. Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаю, щоб цей шлях був щасливим, сповнений гарними подіями і здобутками. Вірю, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни та нашої території! Бажаю вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.

Глибока вдячність педагогам і батькам, які вкладають у своїх дітей і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею ви допомагаєте пізнавати світ, прищеплювати найвищі моральні цінності. Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!

З повагою  Дмитрівський сільський голова    Наталія Стиркуль.

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше