Привітання сільського голови з днем людей похилого віку.

Привітання голови
01.10.2020

Шановна громадо!

1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади.

Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави.

В нашій громаді проживає 2253 літніх людей. У селі Дмитрівка є стаціонарне відділення для постійного та тимчасового проживання одиноких громадян. Нині тут проживає 30 чоловік.

Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя. Бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність.

У цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей– це приклад для наслідування сучасній молоді.

Крім того, сьогодні в Україні відзначають День ветерана України. Схиляємо голови перед доблесними ветеранами, бажаємо всім людям похилого віку міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру та злагоди. Нехай в цьому стрімкому світі завжди по-особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щасливої долі, радості, довголіття, добра і віри в краще майбутнє!

З повагою сільський голова                                           Наталія Стиркуль