Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Привітання сільського голови з Днем працівників сільського господарства.

Привітання голови
21.11.2021

       Шановні працівники сільського господарства 

Дмитрівської територіальної громади!

       З почуттям глибокої поваги і шани прийміть від депутатського корпусу сільської ради, виконкому та від мене особисто щирі вітання з професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

             У всі часи, як повелося з діда-прадіда, напружена праця сільгоспвиробників була і залишається визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Нині селяни мають можливість працювати на своїй землі, створювати підприємницькі структури, вільно розпоряджатися плодами своєї праці. Їхні працьовиті руки, природна мудрість, багатий досвід живлять сьогодні українську ниву.

            Бажаю всім, хто причетний до цієї сфери – працівникам ланів і ферм, керівникам і фахівцям сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, власникам особистих селянських господарств, ветеранам сільськогосподарського виробництва  нашої громади  впевнено тримати курс на успіх і  процвітання. Бажаю без ліні та зневіри крокувати до високих результатів. Бажаю не боятися труднощів та плідної праці. Бажаю кожного разу досягати мети та насолоджуватися щедрими врожаями своїх ідей, своєї роботи. А ще хочу побажати миру, добробуту та міцного здоров’я! Хай не знають втоми ваші роботящі руки, а праця ваша й надалі збагачує  Дмитрівську громаду!

З повагою

Дмитрівський сільський голова                                  Наталія СТИРКУЛЬ.

 

2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше