Привітання сільського голови з Днем Збройних Сил України

Привітання голови

Дорогі наші військові, гордість і слава Батьківщини!

Прийміть щирі вітання з Днем Збройних Сил України!

Сьогодні весь український народ висловлює подяку за вашу мужність, сталеву витримку та героїзм.

Ви боретесь за те, чому немає ціни – за свободу, волю та незалежність!

Ви - гордість кожного українця. Сильні та мужні. Безстрашні та незламні.

У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за Україну. Їх подвиг житиме вічно.

З початку повномасштабного вторгнення росіян, Дмитрівська громада втратила двадцять одного захисника:

Микола Бутенко🕯,Віктор Голий🕯,Антон  Мазур ,Іван Дєдушков🕯, Віктор Охріменко🕯 ,Іван Губаль 🕯,Віктор Костенко🕯, Владислав Озеряник🕯, Володимир Ратушний🕯, Валентин   Дончик🕯, Руслан Абаранок 🕯,Богдан  Хомовський🕯, Олександр  Бабіч🕯, Петро  Дюкарєв🕯, Юрій  Лосєв🕯, Сергій  Снєгов🕯,Сергій  Дергунов🕯, Андрій  Агафонов🕯, Андрій Щур🕯, Сергій Щербінін🕯, Олександр Пермітін 🕯

Пам’ять про них назавжди залишиться в серцях жителів нашої громади. Висловлюю щирі співчуття рідним і близьким загиблих наших Героїв і низько схиляю голову перед їх родинами.

Ні на мить не втрачаймо надії ,щодо безвісти зниклих захисників. Чекаємо,тримаймося і підтримуймо  моральний дух один одного!

Хочу висловити вдячність всім чоловікам громади хто сьогодні несе службу в лавах Збройних Сил, вдень і вночі охороняючи спокій мирних громадян. Пораненим бажаю якнайшвидшого одужання!

Дорогі військовослужбовці, я дякую вам, за те, що ми маємо можливість в умовах війни, працювати, бачити свої родини, спостерігати, як ростуть наші діти. У всіх нас єдина мета – мир на нашій землі і Перемога України.

Від щирого серця бажаю Вам і Вашим сім'ям міцного здоров'я, добра та щастя, мирного неба над Україною!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!

З повагою, сільський голова              Наталія Стиркуль