Привітання випускникам.

Привітання голови
04.08.2020

Депутатський корпус та виконавчий комітет Дмитрівської сільської ради вітає з успішним закінчення школи, з отриманням золотої медалі «За високі досягнення в навчанні» випускницю  ОНЗ «Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка» Юлію Новосельцеву - креативну, комунікабільну, ініціативну представницю золотої молоді Дмитрівської громади, а також усіх випускників-2020. Навчальний рік закінчився два місяці тому. Підсумки підбиті, випускники склали ЗНО, готуються до вступу. Тож побажаємо Юлії та її однокласникам легкого і цікавого шляху в доросле життя, жити яскраво і цікаво, впевнено і стрімко бігти назустріч своїм мріям, завжди досягати всього, що було задумано. Нехай удача  допомагає вам реалізувати свої вміння і досягати незвіданих далей. Бажаємо знайти себе в професії і своє місце в цьому прекрасному світі. Зустрічайте кожен ранок із посмішкою і не втрачайте позитивного настрою. Все обов'язково складеться так, як ви загадали. Любіть життя, не забувайте рідних, робіть по совісті, живіть своїм розумом. Будьте гідними та справедливими!

За  дорученням сільський голова Наталія Стиркуль.