Привітання з днем місцевого самоврядування.

Привітання голови

Шановні депутати, члени виконавчого комітету та посадові особи

Дмитрівської територіальної громади!

Прийміть щирі вітання з Днем місцевого самоврядування – державним святом, що підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту місцевої демократії!

Це свято людей, яких обирає суспільство.

З нагоди Дня місцевого самоврядування прийміть слова вдячності за вашу натхнену працю на благо розвитку нашої території. Дякую кожному з вас за те, що обрали цей непростий шлях і за те, що завдяки цьому усі ми працюємо як єдиний злагоджений механізм.

Бажаю вам професійних досягнень і успіхів у громадській роботі, вдячності від людей, міцного здоров’я, родинного тепла та стійкості і віри в нашу Перемогу.

Сильна країна - це в першу чергу сильна громада.

Зі святом!

З повагою Дмитрівський сільський голова          Наталія СТИРКУЛЬ