Привітання зі святом весни від сільського голови та чоловіків депутатського корпусу Дмитрівської сільської ради.

Привітання голови
08.03.2023

Дорогі наші, улюблені та найпривабливіші жінки!

Улюблені дружини, дочки, матері, тещі, подруги і всі сильні і прекрасні!
Від чоловічої половини депутатів Дмитрівської сільської ради та від себе особисто вітаємо вас із святом Весни.
Бажаємо, щоб ваші серця належали тим, хто любить і любить вас, щоб кожен день і годину ви відчували любов і турботу, відданість і вірність, допомогу та підтримку. Любіть самі і будьте завжди коханими, залишайтеся такими ж прекрасними та неповторними, надійними та працьовитими, ніжними та теплими. Щастя вам, радості та удачі завжди і в усьому!
З Міжнародним жіночим днем!
Нехай весна цвіте не тільки на вулиці, але і в душі, а краса радує всіх оточуючих.
Щастя Вам, благополуччя і гармонії. Нехай всі ваші дні будуть сонячними, яскравими та незабутніми, щоб в вашому домі завжди було затишно і тепло. Переможної весни всім нам!

З повагою чоловіки депутатського корпусу Дмитрівської сільської ради та Дмитрівський сільський голова Наталія Стиркуль.