Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Про проведення громадських слухань з обговорення містобудівної документації.

Інформація
29.09.2020

Відповідно до рішення Дмитрівської сільської ради від 27 вересня 2018 року № 70 «Про внесення змін до рішення двадцять п’ятої сесії п’ятого скликання Дмитрівської сільської ради від 18.09.2009 року № 596 «Про містобудівну документацію» та оголошення на офіційному сайті сільської ради, в Знам’янській районній газеті "Сільське життя" від 31 липня 2020 року № 31(2286), у «Віснику Дмитрівської громади» від 18 вересня 2020 року № 9 (19) 28 вересня 2020 року проведено розгляд питання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєкту містобудівної документації, а саме: «Оновлення та внесення змін до генерального плану та зонінг села Дмитрівка Знам’янського району Кіровоградської області».

          За результатами громадського слухання, відповідно до ЗУ «Про регулюванню містобудівної діяльності», Постанови КМУ від 25.05.2011р. № 555 «Про затвердження порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», громада в цілому підтримала з незначними зауваженнями наданий на розгляд проект містобудівної документації «Оновлення та внесення змін до генерального плану та зонінг села Дмитрівка Знам’янського району Кіровоградської області».

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше