Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Про проведення громадських слухань з обговорення містобудівної документації

Оголошення
16.07.2020

Шановні мешканці Дмитрівської громади!
(повідомлення про проведення громадських слухань)

Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про основи містобудування», Закону України «Про архітектурну діяльність», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» виконавчим комітетом Дмитрівської сільською радою планується провести громадські слухання щодо розгляду проекту містобудівної документації – Оновлення та внесення змін до генерального плану та зонінг села Дмитрівка Знам’янського району Кіровоградської області, з метою визначення цільового призначення з відображенням існуючого функціонального використання земельних ділянок та формування принципів планувальної організації забудови території населеного пункту.

Проект містобудівної документації розроблено ФОП Пенязь Т.О.

Дане повідомлення є підставою для подання пропозицій та зауважень з питань формування принципів планувальної організації забудови території населеного пункту, будівництва господарських та адміністративних споруд та інше (подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил).

Генеральний план населеного пункту – містобудівна документація, яка визначає принципові вирішення розвитку, планування, забудови та іншого використання території населеного пункту.

Мета містобудівної документації (Оновлення та внесення змін до генерального плану та зонінг села Дмитрівка Знам’янського району Кіровоградської області) на місцевому рівні: визначення допустимих видів забудови територій, забезпечення охорони навколишнього середовища, збереження культурної спадщини, виділення територій для розміщення житла тощо.

Генеральний план, зонінг містять основні техніко-економічні показники, графічні та текстові матеріали.

Відомості про замовника та розробника містобудівної документації:

  1. Замовник: Виконавчий комітет Дмитрівської сільської ради Знам’янського району Кіровоградської області.
  2. Розробник: ПП Пенязь Т.О., м.Кропивницький, вул.Гоголя, 84, кв.1, тел. 22-67-23.
  3. Підстава розроблення: відповідно до рішення Дмитрівської сільської ради від 27 вересня 2018 року № 70 «Про внесення змін до рішення двадцять п’ятої сесії п’ятого скликання Дмитрівської сільської ради від 09.2009 року № 596 «Про містобудівну документацію».
  4. Інформація про місце та строки ознайомлення з проектом містобудівної документації:

з містобудівною документацією «Оновлення та внесення змін до генерального плану та зонінг села Дмитрівка Знам’янського району Кіровоградської області» пояснювальною  запискою,  розділом
"Охорона  навколишнього природного середовища", який розробляється
у  складі проекту містобудівної документації та одночасно є звітом
про стратегічну екологічну оцінку, можна ознайомитися у строк з 27 липня 2020 року по 26 серпня 2020 року (включно) у відділі земельних відносин , комунальної власності апарату Дмитрівської сільської ради за адресою: пл. Перемоги, 4, 1-й поверх, тел.: 7-03-16 або на офіційному веб-сайті Дмитрівської сільської ради у розділі «Корисна інформація» підрозділ «Генеральні плани».

Строк подання і строк завершення розгляду пропозицій:

Зауваження та пропозиції приймаються від фізичних та юридичних осіб у строк з 27 липня 2020 року по 26 серпня 2020 року (включно) виконавчим комітетом Дмитрівської сільської ради, відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою КМУ № 555 від 25.05.2011 року.

Поштою на адресу: Дмитрівська сільська рада, с.Дмитрівка, пл.Перемоги, 4.

В електронному вигляді: на електронну адресу: E-mail: dss_zn@ukr.net.

Інформація про результати проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів до проекту містобудівної документації на місцевому рівні «Оновлення та внесення змін до генерального плану та зонінг села Дмитрівка Знам’янського району Кіровоградської області», буде розміщена на офіційному веб-сайті Дмитрівської сільської ради, розділ «Корисна інформація», підрозділ «Генеральні плани».

Відповідальна особа – Начальник відділу земельних відносин, комунальної власності апарату Дмитрівської сільської ради Дорощук О.С.

Інформація стосовно запланованих інформаційних заходів:

26 серпня 2020 року о 14.00 в приміщенні Дмитрівської сільської ради за адресою: пл.Перемоги, 4, с.Дмитрівка, Знам’янського району Кіровоградської області, відбудуться громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації. Запрошуємо всіх зацікавлених осіб.

Виконавчий комітет Дмитрівської сільської ради

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше