Про проведення земельних торгів

05.01.2023

Відділ земельних відносин апарату Дмитрівської сільської ради інформує, що на майданчику E-TENDER до продажу пропонується право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності загальною площею 3,9573 га (кадастровий номер 3522281500:02:003:9193) з цільовим призначенням - для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

З детальною інформацією можна ознайомитися за посиланням https://auction.e-tender.ua/, або ж звернувшись до відділу земельних відносин апарату Дмитрівської сільської ради.

Заявки на участь в аукціоні приймаються з 06.01.2023 по 07.02.2023 включно.