Рекомендуємо суворо дотримуватися правил пожежної безпеки!

17.03.2022

Вкотре звертаємося до кожного мешканця громади про категоричну заборону спалювати суху траву, побутові відходи, тощо.

Тільки за минуло добу на території області зафіксовано 20 пожеж в екосистемі.

У більшості випадків причина виникнення пожеж в екосистемах – сама людина, яка часто необережно поводиться з вогнем, не звертаючи уваги на необхідність суворого дотримання правил пожежної безпеки.

Рекомендуємо суворо дотримуватися правил пожежної безпеки!!!!!

• не випалюйте сміття на присадибних ділянках!
  • не розводьте відкритий вогонь поруч із сухою рослинністю та господарчими будівлями!
  • не розкидайте недопалки та сірники на суху лісову підстилку!
  • стежте, щоб діти не бавилися з вогнем!
  • не створюйте смітники в лісі та на прилеглих землях, тим більше, не підпалюйте їх!
  • приберіть місце погашеного вогнища, переконайтесь, що горіння відсутнє.
  • не залишайте непогашеними багаття в лісі!
  • не розводьте багаття у лісі, окрім призначених для вогнищ місць!
  • не засмічуйте місце відпочинку!
  • обгороджуйте та розчищайте місце розпалення багаття!

Давайте, через нашу недбалість та халатність, не будемо додавати роботи нашим рятівникам!!!!!!

Не грайте з вогнем, майте відповідальність, розум та совість!

Пам'ятайте, що тільки дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків та великих штрафних санкцій.