Робоча поїздка команди тренерів програми «DOBRE» на територію Дмитрівської громади.

25.09.2020
24 вересня 2020 року територію Дмитрівської ОТГ з робочим візитом відвідали представники команди тренерів програми «DOBRE» з числа науково-педагогічних працівників Центральноукраїнського національного технічного університету,а саме:
декан факультету обліку та фінансів, доктор економічних наук, професор Шалімова Наталья Станіславівна,
заступник декана факультету обліку та фінансів, кандидат економічних наук, доцент Шалімов Володимир Володимирович,
завідувач кафедри аудиту, обліку та оподаткування, кандидат економічних наук, доцент Магопець Олена Анатоліївна,
доцент кафедри аудиту, обліку та оподаткування, кандидат економічних наук Гай Олександр Миколайович,
доцент кафедри аудиту, обліку та оподаткування, кандидат економічних наук Смірнова Ірина Володимирівна,
заступник декана факультету економіки та менеджменту, кандидат економічних наук, доцент В’юник Ольга Володимирівна.
Гості завітали в громаду і мали гарну змогу поспілкуватися з сільським головою Наталією Стиркуль та заступником з питань фінансів Людмилою Черніковою і поставити їм запитання, щодо подальшого розвитку Дмитрівської ОТГ. Зустріч відбулася в дружній та теплій атмосфері.
Метою зустрічі було дослідження особливостей реалізації проектів, що фінансуються за допомогою програми «DOBRE», налагодження дружніх партнерських відносин з адміністрацією, працівниками та жителями однієї з найуспішніших в Кіровоградської області громад – Дмитрівською ОТГ.