Шановні мешканці Дмитрівської громади!

21.04.2023

Депутатський корпус та виконавчий комітет Дмитрівської сільської ради на передодні поминальних днів, з метою забезпечення громадської безпеки, звертаються до вас з проханням дотримуватись правопорядку, не скупчуватись та пом’ятати про вимоги сьогодення.

Рекомендуємо поминати своїх померлих в своїх домівках , в кругу своєї сім’ї.

Також звертаємо увагу про заборону використовувати пластикові штучні квіти на кладовищах та в інших місцях захоронень.

Будьмо свідомими і дбаймо разом про екологічний стан навколишнього середовища!

Альтернативою є покладання на могили живих квітів або ж вінків із сухоцвітів, що через певний час перегнивають, на відміну від штучної пластмаси, що буде розкладатися 100 і більше років.

Зберігайте світлу пам'ять про померлих піклуючись про майбутні покоління, бережіть довкілля!