Шановні жителі та гості Дмитрівської громади, запрошуємо вас взяти участь у заходах, які відбуватимуться на території громади до Дня пам'яті захисників України.

27.08.2024

28 серпня 2024 року
о 09.00 год.- в центрі села Іванківці відбудеться мітинг на території Меморіального комплексу.
о 10.00год. на цвинтарі села Плоске, де поховані захисники України відбудеться мітинг- реквієм.
о 10.00 год. в центрі села Цибулеве відбудеться мітинг на території Меморіального комплексу.
В цей день здійснюватиметься об’їзд місць поховання загиблих односельчан та покладання квітів.

30 серпня 2024 року
0 9.00 год в центрі села Дмитрівка на Алеї пам’яті загиблим Героям відбудеться мітинг вшанування пам’яті загиблих захисників України.

31 серпня 2024 року
о 9:30 відбудеться Всеукраїнський забіг памʼяті загиблих воїнів захисників «Шаную Воїнів, біжу за Героїв України».
Збір (реєстрація) учасників забігу о 8:30 за адресою с. Дмитрівка біля волейбольного майданчику, де о 9.00 відбудеться відкриття забігу.

Реєстрація учасників за Google Формою :
Довідки за телефоном: 0665151289 (Євген)